Vartotojai pasirinko: štai Google Reader pamaina


feedly-rss-list

Google Reader užsidaro. Ši naujiena šviesos greičiu aplėkė visą Internetą, ir žmonės, kurie naudojosi šio RSS agregatoriaus paslaugomis, jau spėjo nurauti nuo savo galvos ne vieną plaukų. Žinoma, iš karto pasirodė visa eilė naujų ir senų tarnybų, kurios panorėjo tapti Google Reader pakaitalu. Nors vienu jų grasinosi tapti Digg ruošiama RSS tarnyba, tačiau panašu, kad vartotojai savo pasirinkimą jau padarė.

Nuo to momento, kai Google paskelbė apie Reader projekto pabaigą (tarnyba turi būti uždaryta 2013 m. liepos 1 d.), naujienų agregatoriaus Feedly vartotojų bazė ėmė augti tarsi ant mielių. Vos per 48 valandas nuo Google sprendimo paskelbimo Feedly pasipildė visais 500 tūkst. naujų vartotojų. Tam reikalui netgi prireikė padidinti tarnybos pajėgumus naujais serveriais, o duomenų pralaidumas padidintas dešimt kartų, kad būtų galima susidoroti su naujų vartotojų antplūdžiu.

Savo ruožtu, tarnybos Feedly vadovybė spėjo pareikšti, kad Google Reader vartotojai galės be problemų importuoti savo prenumeratas į šią RSS tarnybą. Skirtingai nuo Google Reader, Feedly siūlo daugybę galimybių peržiūrėti agreguotą RSS turinį, tame tarpe galima naujienas vartyti ir kaip žurnalą, kaip laikraštį ar korteles. Priminsime, kad Feedly sėkmingai suderinama su daugeliu platformų, įskaitant iOS, Android, Chrome, taip pat naršykles Firefox bei Safari.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos