Samsung Galaxy Note III gaus mažesnį ekraną, nei manyta anksčiau


samsung-galaxy-note-3

Reikia pripažinti, kad jau daugiau nei porą metų kompanijos Samsung asortimente yra keli flagmanai, kurie priklauso Galaxy S ir Galaxy Note serijoms. Tad visai nenuostabu, kad korėjiečių gigantas dirba keliais frontais – iš vienos pusės, kovai prieš Apple paprastai naudojamas Galaxy S flagmanai, tuo tarpu sparčiai populiarėjančių „planšetofonų“ kategorijoje orkestrui diriguoja Galaxy Note sprendimai.

Būtent apie Galaxy Note pamainą ir prabilo puslapis Unwiredview. Anksčiau buvo kalbama, kad Galaxy Note III gaus 6,3“ įstrižainės ekraną, tačiau laimei (o galbūt ir kieno nors nelaimei) naujoko ekranas bus kiek mažesnis – 5,9“ (palyginimui, Galaxy Note II šis rodiklis lygus 5,5“). Jei atsižvelgtume į tai, kad Galaxy S IV savo matmenimis analogiškas Galaxy S III (nors ekranas didesnis), galima tikėtis, kad ir Galaxy Note III bus vos vos didesnis.

Kartu šaltiniai praneša, kad naujojo planšetofono prototipas bus parodytas dar šią savaitę, o šios garbės nusipelnys didžiausio amerikiečių mobiliojo ryšio operatoriaus AT&T vadovybė. Su ja Samsung aptars Galaxy Note III debiutą ir marketingo strategiją.

Šaltinių teigimu, Samsung vis tik išleis išmanųjį telefoną su 6,3“ įstrižainės ekranu, tačiau tai bus kiek pigesnė versija, kuri bus analogiška dideliam, tačiau nebrangiam Galaxy Grand. Būtent tokiam biudžetiniam sprendimui ir teks kovoti su konkurentų „ūžaugomis“, pavyzdžiui, Huawei Ascend Mate su 6,1“ įstrižainės ekranu.

Vienas komentaras

  1. eve parašė:

    Ir gerai, kad mazesnis, bus patogiau 🙂 Samsung geriausia!


Kitos kategorijos naujienos