Galaxy S4 bevielis įkrovimas pareikalaus dviejų papildomų aksesuarų


galaxy-s4-wireless-charging

Programinės įrangos srityje gana smarkiai pažengęs į priekį išmanusis telefonas Galaxy S IV, neoficialiais duomenimis, palaiko bevielio įkrovimo galimybę, tačiau oficialaus flagmano pristatymo metu apie tai buvo pranešta labai aptakiai. Ir turbūt ne veltui šio momento kompanijos Samsung atstovai neakcentavo.

Kolegoms iš puslapio Engadget jau pavyko aptikti Samsung Galaxy S4 aksesuarų, kurie skirti būtent bevielio baterijos įkrovimo funkcionalumui atlikti. Žurnalistų teigimu, atitinkamas prietaisas naudojasi gerai pažįstama technologija Qi, todėl specialus padėkliukas gali būti naudojamas ne tik su korėjiečių išmaniuoju telefonu.

Antra vertus, žurnalistai iš portalo CNet, kalbėdami apie minėtą Galaxy S4 galimybę, nėra įsitikinę, kad išmanusis telefonas naudoja būtent minėtą technologiją. Antra vertus, vien specialaus padėkliuko įsigijimas gali būti nenaudingas, kadangi papildomai gali tekti įsigyti ir alternatyvų dangtelį, kuris prekyboje turi pasirodyti jau birželio mėnesį, o dangtelio kaina sudarys $39 (~ 102 lt). Pats bevielio įkrovimo padėkliukas pirkėjui atsieis $59 (~ 155 lt), o jo debiutas prekyboje įvyks balandžio mėnesį.

Jei abiejų aksesuarų turėjimas privalomas, matyt, didelės prasmės pulti pirkti specialų padėkliuką nėra. Kartu kai kurie ekspertai pažymi, kad Samsung tokiais veiksmais sėkmingai perima kompanijos Apple politiką, kai užsidirbama ne tik iš pačių išmaniųjų telefonų, tačiau ir priedų pardavimų. Samsung atveju, tai turėtų būti gana pelningas dalykas, atsižvelgiant į tą faktą, kad už korėjiečių kompanija yra didžiausias išmaniųjų ir paprastų telefonų pardavėjas pasaulyje.

2 komentarai (-ų)

  1. Pasipiktinęs parašė:

    Kas tu čia toks, kad komentuoji visų komentarus?


Kitos kategorijos naujienos