Samsung išleido pirmąjį Galaxy S IV reklaminį vaizdo klipą


Per gana nedidelį laikotarpį kompanijai Samsung pavyko tapti didžiausiu pasaulyje išmaniųjų telefonų gamintoju, o naujausių šio gamintojo produktų anonsai traukia dėmesį ne ką mažiau, nei jo pagrindinio konkurento šioje rinkoje renginiai. Likus dešimt dienų iki taip vadinamos Unpacked prezentacijos, kurioje bus pristatytas Galaxy S IV, kompanija Samsung imasi vis labiau kaitinti vartotojų susidomėjimą nauju išmaniuoju telefonu, o tam reikalui publikuotas vaizdo klipas „Be Ready 4 the Next Galaxy“.

Čia vartotojai supažindinami su berniuku, kuriam patikėta labai svarbi ir atsakinga misija – tapti būsimo renginio „slaptu pasiuntiniu“. Berniukui netgi buvo patikėta žvilgtelėti į dėžutės vidų, kurioje neva yra būsimas korėjiečių flagmanas, po to su dėžute teko grįžti namo…

Priminsime, kad paskutiniai pranešimai apie flagmano Galaxy S IV charakteristikas numato, jog išmanusis telefonas gaus 4,99“ įstrižainės sensorinį ekraną su Full HD (1920 х 1080) taškų raiška, grafinį adapterį PowerVR SGX 544MP, 2 GB operatyvios atminties, 16 GB arba 32 GB integruotą duomenų kaupiklį, operacinę sistemą Android 4.2 Jelly Bean, 13 MP ir 2,1 MP raiškos kameras, LTE modemą. Aparatinės platformos „širdimi“ vis tik turi tapti firminės 8 branduolių procesorius Exynos 5410, nors kai kurie šaltiniai minėjo, kad gali būti panaudotas ir keturių branduolių Qualcomm Snapdragon 600.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos