Samsung Galaxy S4 vis dar naudos plastikinį korpusą


Ne vienas Samsung Galaxy S III savininkas ir apžvalgininkas teigė, kad telefonas rankose esąs "plastikinis"...

Ne vienas Samsung Galaxy S III savininkas ir apžvalgininkas teigė, kad telefonas rankose esąs „plastikinis“…

Nauja informacija apie Samsung išmanųjį telefoną – flagmaną Galaxy S IV mus pasiekia su vis didesniu įkarščiu, ir tai vyksta likus dar gerai savaitei iki oficialaus anonso, kuris įvyks kovo 14 d. Naujausios žinios apie Galaxy S4 šį kartą pasiekė ne iš gandus platinančių ekspertų ir analitikų, tačiau iš Samsung mobilaus padalinio viceprezidentės Y.H. Lee, kuri kalbėjo apie būsimo flagmano korpuso medžiagas.

Kalbėdama su žurnalistais, Samsung viceprezidentė pranešė, kad naujasis išmanusis telefonas turės plastikinį korpusą, kaip ir dabartinis Galaxy serijos flagmanas. Taip pat buvo pareikšta, jog kai Samsung renkasi medžiagas kuriam nors produktui, kompanijos specialistai atsižvelgia ne tik į estetinę įrenginio pusę. Siekiama pasiekti balansą tarp praktiškumo ir troškimo jausti, kad tai yra aukščiausios klasės produktas.

Kartu kompanija Samsung supranta, kad jei jie nori realizuoti didelį kiekį atitinkamos produkcijos, jie turi atsižvelgti, kaip greitai ta produkcija gali būti pagaminta, naudojant pasirinktas medžiagas. Dar daugiau, kompanija tiki, kas plastikinė mobilių įrenginių nugarėlė yra ilgaamžiškesnė, ypač išmaniųjų telefonų atveju, kadangi plastikui galima suteikti ne tik norimą išvaizdą, tačiau jis gali geriau absorbuoti fizinį išorės poveikį, geriau nei kitos medžiagos.

Tiesa, ne visos išmaniuosius telefonus gaminančios kompanijos laikosi tokios strategijos. Ypač tai matyti iš korporacijos Apple, kuri naudoja daug stiklo ir plastiko ne tik dėl dizaino, tačiau kartu ir tam, kad būtų galima išsiskirti mobilioje rinkoje vyraujančios „plastiko jūros“. Reikia pripažinti, kad tai leidžia išsiskirti. Netgi suomių kompanija Nokia stengiasi naudoti itin aukštos kokybės plastiką polikarbonatą savo išmaniųjų telefonų Lumia serijoje, kartu suteikiant kuo daugiau skirtingų spalvų, ir reikia pripažinti, kad visa tai leidžia išsiskirti iš konkurentų. Turbūt tą supranta ir HTC, kuri savo naująjį flagmaną HTC One išleis su aliuminio korpusu, kad tik šis būtų panašesnis į „Premium“ klasės produktą. Galbūt vėliau pasikeis ir Samsung filosofija?

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos