Nutekintos Samsung Galaxy S IV „gyvos“ nuotraukos


maybe-sgs4-live-photo

Viename iš kinų forumų pasirodė naujojo Samsung išmaniojo telefono su markiruote GT-I9502 fotografijos. Anot gandų, tai gali būti ilgai lauktas korėjiečių gamintojo flagmanas – Galaxy S IV. Tiesa, kai kurie ekspertai iš Vakarų mano, kad tai gali būti kitas įrenginys, nei manoma dabar – įrenginys labai smarkiai primena Galaxy S III arba Galaxy Note II. Antra vertus, skirtumų galima rasti: pavyzdžiui, rėmelis aplink ekraną šiek tiek mažesnis, nei anksčiau minėtuose išmaniuosiuose telefonuose.

Taip pat galima matyti, kad išmanusis telefonas vis dar turi aparatinį mygtuką „Home“ apatinėje dalyje, t.y. jis niekur nedingo, kaip ir ankstesnėse Galaxy S serijos flagmanų versijose. Šonuose yra sensoriniai mygtukai. Be viso kito, nuotraukose galima matyti ir būsimo mobilaus įrenginio specifikacijas. Čia nurodomas 1,8 GHz procesorius, Full HD ekranas, grafikos posistemė PowerVR SGX 544MP, kažkodėl 1,8 GB operatyvios atminties, 12,8 MP raiškos kamera ir operacinė sistema Android 4.2.1 Jelly Bean. Reikia atskirai paminėti, kad vartotojui prieinamos duomenų kaupiklio vietos yra tik 9 GB, taigi greičiausiai nuotraukose matome 16 GB telefono modifikaciją.

Jei tai iš tikrųjų būsimas flagmanas, tai savo išore ir vidumi jis atrodys labai panašiai į dabartinius aukščiausios klasės Galaxy S atstovus. Bet kokiu atveju, iki oficialaus anonso liko vos trys dienos, taigi jau kovo 14 d., ketvirtadienį, mes sužinosime visas detales, o pastarasis nuotraukų nutekinimas arba pasitvirtins, arba bus paneigtas.

maybe-sgs4-live-photo-02

4 komentarai (-ų)

 1. Matas parašė:

  ,,Čia nurodomas 1,8 GB procesorius“ gal istaisykit….

 2. Nemanau parašė:

  Tai ir samsungas pasieke jau lubas su dizainu… Ragas 😀

 3. Linas parašė:

  Grynas S3,dabar jau ziuriu samsung visi naujasni modeliai atrodo,kaip S3 😀

 4. hmm parašė:

  nemanau kad cia busimasis s4, tikrai nelabai originalus. bet siaip samsung gerai yra 🙂


Kitos kategorijos naujienos