Samsung reklamuoja Galaxy S IV su nauju… Galaxy S III paveiksliuku?


Prieš savaitę pasirodė gana detalios išmaniojo telefono Samsung Galaxy S IV specifikacijos, tuo tarpu vakar Internete pasirodė vieno kinų forumo išplatintos nuotraukos, kuriose, kaip tvirtinama, pavaizduotas naujasis korėjiečių flagmanas.

Dabar gi pati kompanija Samsung nusprendė pakaitinti aistras ir savo Twitter paskyroje @SamsungMobileUS publikavo paveiksliuką, kuris yra tarsi užuomina apie… Žodžiu, spręskite patys, apie ką:

sgs4-teaser-in-twitter

Praktiškai nieko naujo pranešime nepasakyta, tad teks palaukti kovo 14 d. Savo ruožtu, iš paveiksliuko galima spręsti, kad naujasis išmanusis telefonas atrodys kaip Galaxy S III. Antra vertus, jei tai tikrai nėra dabartinis flagmanas, būsimasis Galaxy S IV dizaino prasme tikrai netoli pažengė nuo savo pirmtako. Ypač jei turėtume omenyje, jog pati Samsung prisipažino, kad išmanusis telefonas ir toliau naudos daug kritikuotą plastikinį korpusą.

Iš kitos pusės, labai tikėtis drastiškų dizaino pokyčių neverta, kadangi reikia turėti omenyje, jog Galaxy S III per pirmus 7 mėnesius parduota 40 mln. vienetų. Vargu, ar Samsung nuspręs keisti tai, kas atrodo kaip sėkmės formulė, o iš to nebus išspausta viskas, kas įmanoma (bent jau tai puikiai rodo ir pigesnių nei Galaxy S III išmaniųjų telefonų dizainas).

3 komentarai (-ų)

  1. Gintas parašė:

    S3 man labiau patiktų jei nebūtų to blyno formos. Man tas dizainas tiesiog šlykštus. Mėginsiu xperia Z. Manau dauguma sutinka, kad xperia dizainas gražiausias.

  2. thermal parašė:

    Jei xperia z bus su tokiu pat malonku dizainu, kaip xperia v ar solo, tikrai bus afigenas daiktas. Tik dar baterija galetu didesne ideti, tada tikrai sgs4 bus galima palikt voliotis vitrinoj

  3. hmm parašė:

    samsung labai gerai, kad ir koks ten tas dizainas bebutu


Kitos kategorijos naujienos