Išleista nauja Google Chrome versija 25.0, skirta Windows ir Linux


Kompanija Google nudžiugino mus eiline interneto naršyklės Google Chrome versija 25.0.1364.152. Pastaroji skirta asmeniniams kompiuteriams, dirbantiems su operacinėmis sistemomis Windows ir Linux. Priminsime, kad ši naršyklė sukurta, remiantis puslapių apdorojimo varikliuku WebKit, JavaScript varikliuku V8, o taip pat pasižymi integruotais instrumentais, gebančiais atkurti Flash turinį.

chrome-v25-screen

Naujoji versija išsiskiria išskirtinai surastų klaidų ir pažeidžiamumų pataisymais. Kalbant apie saugumo „skyles“, iš pastarųjų buvo panaikintos net šešios, kurios turėjo pavojaus statusą „High“. Už minėtų saugumo sistemos pažeidžiamumų išsiaiškinimą kompanija Google trečių šalių programinės įrangos kūrėjams tradiciškai atsilygino, sumokėdama po 1 – 2 tūkst. JAV dolerių premijas.

Analitikų kompanijos StatCounter duomenimis, per paskutiniu dvidešimt mėnesių naršyklės Google Chrome rinkos dalis padidėjo maždaug trečdaliu – nuo 28,4% iki 37,58%. Viso to dėka buvo galima nustumti iš pirmos vietos ilgus metus karaliavusią Microsoft naršyklę Internet Explorer, kuri šiuo metu užima 29,4%. Trečioje vietoje atsidūrė Mozilla naršyklė Firefox su 21,01% ir Apple Safari – 8,8%. Norvegų Opera Software naršyklė Opera kol kas gali pasigirti tik apie 1,17% rinkos dalimi.

Priminsime, kad Google Chrome suderinama su operacinėmis sistemomis Windows, Linux ir Mac OS X, ji yra nemokama, ją galima atsisiųsti iš oficialaus kūrėjų puslapio.

  • Atsisiųsti Google Chrome 25 iš oficialaus puslapio: nuoroda

Dėmesionuorodos veikia naujienos publikacijos metu. Tinklalapis www.faceit.lt neatsakingas iš pakeitimus trečių šalių serveriuose, taip pat už padarytą žalą tos programinės įrangos, kurią parsisiuntėte, pasinaudoję www.faceit.lt rastomis nuorodomis.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos