Google žada, kad nauja Motorola produktų karta bus įdomesnė


Korporacijos Google finansų direktorius Patrick Pichette (Stuart Isett/Fortune nuotrauka)

Korporacijos Google finansų direktorius Patrick Pichette (Stuart Isett/Fortune nuotrauka)

Kompanijos Google atstovai parodoje MWC 2013 (Barselona, Ispanija) pareiškė, kad Google ir Motorola Mobility produktus skiria tam tikra siena, praneša naujienų portalas The Verge, o kartu kalbėta apie priežastis, kodėl Google ir Motorola mobilūs įrenginiai tokie skirtingi.

Priminsime, kad prekinis ženklas Motorola, kuris gali būti pamatytas ant išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių, šiuo metu priklauso kompanijai Google, tačiau paieškos gigantas toliau bendradarbiauja su kitais gamintojais (tame tarpe LG ir ASUS), kurie ir dalyvauja Nexus mobilių įrenginių programoje.

Korporacijos Google finansų direktorius Patrick Pichette praėjusioje Morgan Stanley konferencijoje paaiškino, jog kaip paveldas po Motorola Mobility įsigijimo atiteko visa eilė mobilių įrenginių, kurie paprastai būdavo kuriami maždaug 18 mėnesių. Atitinkamai, staigiai atnaujinti Motorola produktų asortimento tikrai nepavyks, tačiau jau greitai vartotojai turėtų pamatyti naują inovacijų lygį būsimuose Motorola mobiliuose įrenginiuose. Pereinamasis periodas nebus labai lengvas ir paprastas, tačiau visus sunkumus privalu nugalėti, kad būtų galima judėti į priekį.

Kartu Patrick Pichette išsklaidė abejones dėl Google ir Samsung galimybės išlikti geranoriškais partneriais Android mobilių įrenginių segmente. Paieškos giganto finansų direktoriaus teigimu, šiuo metu tarp Google ir P. Korėjos elektronikos giganto galima stebėti „puikius santykius“. Atitinkamai, visi gandai apie Google nerimą dėl didėjančios Samsung įtakos Android ekosistemoje yra smarkiai perdėti.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos