Kinai jau sukūrė iPhone 5S, kuris kainuoja vos $149


Kompanija Goophone toliau tęsia savo tradicijas, tad šį kartą jis klonavo dar nepasirodžiusį iPhone 5S bei pradėjo juo prekiauti gimtojoje Kinijos rinkoje. Reikia pažymėti, kad šio gamintojo operatyvumas ir siekiai tikrai verti susižavėjimo.

goophone-i5s

Tiesa, naujojo mobilaus įrenginio techninės specifikacijos nusileidžia netgi dabartiniam iPhone 5, jau nekalbant apie iPhone 5S, kuris kaip toks gali ir nepasirodyti, užleisdamas vietą iš karto iPhone 6. Antra vertus, specifikacijos nėra jau tokios prastos, jei atsižvelgtume į kainą.

Taigi vos už 149 JAV dolerius (~ 390 lt) gamintojas pirkėjui siūlo išmanųjį telefoną, pavadintą Goophone i5S, kuris turi 4“ įstrižainės ekraną su 854 x 480 taškų raiška. Aparatinės platformos pagrindą sudaro dviejų branduolių MediaTek MT6577, dirbantis 1.0 GHz taktiniu dažniu, 1 GB operatyvios atminties, 8 GB integruotas duomenų kaupiklis, 5 MP raiškos kamera nugarinėje dalyje ir 1,3 MP raiškos kamera priekyje.

Kaip ir buvo galima tikėtis, programinės platformos pagrindą sudaro operacinė sistema Android 4.1.2 Jelly Bean. Iš komunikacinių galimybių minima GSM, WCDMA, Bluetooth 2.1, Wi-Fi 802.11 b/g ir A-GPS. Korpuso storis – 7,6 mm.

Reikia pažymėti, kad pirmasis tūkstantis Goophone i5S vienetų su nuolaida kainavo vos 99 JAV dolerius (~ 260 lt), ir tai tikrai sužavėjo pirkėjus: pastaroji partija iš el. parduotuvės Android-Sale dingo per 21 minutę (bent jau taip parašyta el. parduotuvėje).

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos