GeForce GTX 650 Ti Boost oficialus anonsas – jau kovo 26 d.


Nors pagrindinis dėmesys paskutiniu metu buvo prikaustytas prie vaizdo plokštės Radeon HD 7790, tačiau nereikia pamiršti, kad kompanija nVidia taip pat ruošia sprendimą, kuris rinkoje bus žinomas kaip GeForce GTX 650 Ti Boost. „Žaliųjų stovyklai“ ilgai laukti neteks: puslapio Fudzilla duomenimis, šis grafinis adapteris bus pristatytas artimiausią antradienį – kovo 26 d.

Pagrindinės vaizdo plokštės GeForce GTX 650 Ti Boost buvo paviešintos kiek anksčiau, tačiau puslapis Videocardz nusprendė eilinį kartą priminti, papildomai pateikdamas nVidia prezentacinę skaidrę. Taigi iš jos matyti, kad vaizdo plokštė gaus 768 CUDA branduolius, grafinis procesorius dirbs 980 MHz taktiniu dažniu, turės 2 GB GDDR5 operatyvios atminties, kuri su GPU bendraus per 192 bitų magistralę. Vaizdo plokštė turės vieną 6-pin papildomo maitinimo jungtį, o maksimalus TDP neturi viršyti 140 W.

GeForce-GTX-650-TI-Boost-Specifications

Tas pats šaltinis praneša, kad kompanijos nVidia atrinktuose žaidimuose (Borderlands 2, Battlefield 3, Call of Duty Black OPS 2, Crysis 3, Assassin’s Creed 3 ir Skyrim) vaizdo plokštės GeForce GTX 650 Ti Boost pranašumas prieš Radeon HD 7850 sudaro iki 20%. Kadangi nVidia specialistų vertinimai paprasti trykšta optimizmu, galima tikėtis, kad pranašumas bus ne didesnis nei 10-15%, nors tai parodys tik nepriklausomi testai.

Įdomu tai, kad GeForce GTX 650 Ti Boost kaina prasidės nuo $180 – kaip ir Radeon HD 7850 modifikacijos su 2GB atmintimi. Kai kurios el. parduotuvės jau siūlo rezervuoti nVidia naujoką, o pardavimai prasidės balandžio 4 d.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos