Blizard pristatė naują projektą Hearthstone: Heroes of Warcraft


Kompanija Blizzard išlaikė savo pažadą ir renginyje PAX East pristatė visiškai naują projektą. Jei pasiruošę? Sutikite – Hearthstone: Heroes of Warcraft. Tai bus Free-To-Play (F2P) kortelių žaidimas, kuris savo stiliumi primena Magic: The Gathering. Dabar galima lengvai iškvėpti.

Prie šio žaidimo darbuojasi gana nedidelė Blizzard grupelė, kurią sudaro 15 žmonių. Pagrindinė žaidimo idėja yra linksmas laiko praleidimas ir gilios strategijos apjungimas, kartu bus pasiūlyta kolekcionuoti virtualias korteles, sukurtas World of Warcraft motyvais.

Naujajame Hearthstone bus ir daiktų, kurių tiesiog buvo neįmanoma realizuoti realiame gyvenime. Pavyzdžiui, korteles čia bus galima ne tik pirkti ir išlošti, tačiau ir kurti savarankiškai: tam reikalui kūrėjai sukūrė specialią kraftingo sistemą. Patys mūšiai vyks ant plokščio stalo su trimate grafika ir specialiaisiais efektais. Savo ruožtu, kortelės galės kalbėti, komentuodamas tai, kas vyksta. Patys žaidėjai galės pasirinkti tam tikrą emociją iš kūrėjų pateikto sąrašo.

Taip pat kompanijos atstovai pabrėžė, kad nors Hearthstone: Heroes of Warcraft yra neįprastai mažo mastelio žaidimas tokiai kompanijai kaip Blizzard, vis tik jis bus padarytas tokiame pačiame aukštame lygmenyje, kaip ir kiti kompanijos projektai.

Hearthstone: Heroes of Warcraft turi pasirodyti PC ir Mac platformose iki 2013 metų pabaigos, tuo tarpu vėliau planuojama versija ir planšetiniams kompiuteriams iPad. Savo ruožtu, jau galima pateikti paraišką dalyvavimui Beta testavime, kuris prasidės jau šią vasarą.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos