Tapo žinomos telefonų HTC Desire P ir Desire Q charakteristikos


Kompanija HTC ir toliau bando laimę, perrinkinėdama lotyniškos abėcėlės raides, parinkdama savo išmaniųjų telefonų Desire serijos pavadinimus. Paskutiniuoju iš pristatytų modelių tapo biudžetinis atstovas Desire U. Dabar šaltiniai praneša, jog eilėje laukia ir Desire P bei Desire Q.

HTC-Desire-P-Android-Jelly-Bean

Išmanusis telefonas HTC Desire P gaus 4,3“ įstrižainės WVGA raiškos ekraną, kol kas nežinomo gamintojo dviejų branduolių procesorių, kuris veiks 1 GHz taktiniu dažniu, 8 MP raiškos kamerą nugarinėje dalyje, taip pat microSD atminties kortelių skaitytuvą, kurio dėka bus galima praplėsti integruotą duomenų kaupiklį (pastarojo talpa kol kas nežinoma). Naujokas turės baltos ir raudonos spalvos korpusus. Pranešama, kad HTC Desire P rekomenduojama kaina sudarys apie $365 (~ 970 lt).

HTC-Desire-Q-Android-Jelly-Bean

Apie jauniausią HTC Desire Q žinoma dar mažiau: kalbama, kad jis gaus 4“ įstrižainės ekraną, trijų skirtingų spalvų korpusus (raudoną, juodą ir baltą), o jo rekomenduojama kaina rinkoje turėtų sudaryti apie $235 (~ 625 lt). Tikėtina, kad šis išmanusis telefonas bus panašus į biudžetinį Desire U. Pastarasis gaus vieno branduolio procesorių, dirbantį 1 GHz dažniu, 512 MB operatyvios atminties, 4 GB duomenų kaupiklį, microSD, 4“ įstrižainės ekraną su 800×480 raiška, 5 MP raiškos kamerą, 3G, WiFi 802.11 b/g/n, Bluetooth 4.0 modulius, baterija – 1650 mAh, matmenys – 118,5 x 62,3 x 9,32, svoris – 119 gramų. Antra vertus, šis modelis bus prieinamas tik Kinijos vartotojams, tad būsimas HTC Desire Q turėtų tapti analogu, tačiau kitų regionų vartotojams.

htc-desire-u

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos