Kinų gigantai Huawei ir ZTE visiškai nesidomi naujausiais Samsung procesoriais


CES 2013 pristatytas Exynos 5 Octa moiblių įrenginių scenoje kol kas išlieka vienišas

CES 2013 pristatytas Exynos 5 Octa moiblių įrenginių scenoje kol kas išlieka vienišas

Jau kovo 14 d. mes, greičiausiai, tapsime liudininkais, kaip Samsung atsisako naudoti savo naujausią aštuonių branduolių procesorių Exynos 5 Octa būsimame flagmane Galaxy S IV (GT-I9500). Šaltinių teigimu, SoC mikroschema yra per karšta, kad būtų naudojama išmaniajame telefone, nors tikėtina, kad kokiame nors naujame planšetiniame kompiuteryje naujasis procesorius vis tik pasirodys.

P. Korėjos leidinys The Korea Times praneša, jog kinų mobilių įrenginių gamintojai Huawei ir ZTE taip pat nerodo susidomėjimo Samsung procesoriumi su aštuoniais branduoliais. Beje, Huawei apskritai remiasi Qualcomm sprendimais bei savo firminiais procesoriais, kurių naudojimą mobilioje produkcijoje ketina išplėsti dar labiau.

Nesugebėjo aštuonių branduolių Exynos 5 Octa sudominti ir ZTE atstovų. Pastaroji kinų kompanija jau 2015 metais ketina tapti trečių pagal dydį pasaulyje išmaniųjų telefonų gamintoju. Abi kinų kompanijos korėjiečių elektronikos gigantą Samsung laiko stipriu konkurentu, tačiau kartu ZTE neneigia ir savo asmeninių galimybių sparčiai auginti rinkos dalį. Abi kinų gigantės gana dideliais kiekiais naudoja Samsung dukterinės firmos Samsung Display gaminamus LCD ekranus, tuo tarpu tai yra bene vienintelė sritis, kurioje bendradarbiavimas su Samsung neturėtų silpnėti. Tokiu būdu, korėjiečių kompanija dabar gali tikėtis augti daugiausia savo aktyvių veiksmų dėka.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos