Huawei ruošia flagmaną, kuris taps ploniausiu išmaniuoju telefonu pasaulyje


Iš kairės į dešinę: Huawei Ascend Mate, Huawei Ascend D2 ir Apple iPhone 5

Iš kairės į dešinę: Huawei Ascend Mate, Huawei Ascend D2 ir Apple iPhone 5

Kinų puslapis Mobile.163, kurį cituoja UnwiredView,  išplatino informaciją, kad kompanija Huawei ruošia savo naująjį flagmaną. Kaip jis vadinsis, šiuo metu nežinoma, tačiau išvardintos specifikacijos tikrai vertos dėmesio. Čia ir spartus procesorius, ir didelis Full HD ekranas, o dar teigiama, kad jis gaus korpusą, kuris Huawei flagmanui leis vadintis ploniausiu išmaniuoju telefonu pasaulyje, taip aplenkiant šį titulą dabar turintį Alcatel One Touch Idol Ultra.

Šaltinio teigimu, naujokas gaus 4.9“ įstrižainės ekraną su 1920х1080 taškų raiška, firminį procesorių K3V3, kuris turės keturis ARM Cortex-A15 architektūros branduolius, dirbsiančius 1,8 GHz taktiniu  dažniu, grafikos posistemę Mali-T604, 2 GB operatyvios atminties, 13 megapikselių kamerą. Visa tai bus patalpinta į 6,3 mm storio korpusą, o tai bus naujas pasaulio rekordas: Alcatel pasiektas rodiklis šiuo metu sudaro 6,45 mm.

Reikia pripažinti, kad net ir esant tokiam nedideliam korpuso storiui, Huawei flagmanas turės gana talpią bateriją – 2600 mAh (t.y. praktiškai tokios pačios talpos, kaip ir naujasis Samsung flagmanas Galaxy S4, nors šio korpusas ir storesnis). Apie programinę įrangą žinoma tik tiek, kad operacinė sistema bus Android 4.2 Jelly Bean. Galima spėti, kad Huawei naujokas pasirodys dar iki birželio mėnesio, kadangi gegužės viduryje turėtų būti anonsuota nauja Android versija 5.0 Key Lime Pie. Apie tai kalba ir gandai, kurie Huawei flagmano laukia pasirodant balandžio mėnesį.

Reikia manyti, kad Huawei neketina nusileisti dabartiniam išmaniųjų telefonų gamybos lyderiui Samsung ir sudaryti rimtą konkurenciją (bent jau savo namų rinkoje Kinijoje) būsimam flagmanui Galaxy S IV, taip pat HTC One, o kartu gerus pardavimus demonstruojančiam Sony Xperia Z. Antra vertus, tai gali sutrukdyti dabartinio Huawei aukščiausios kategorijos atstovo – Ascend D2 pardavimams, nors, reikia manyti, kad kinų kompanija viską gerai apskaičiavo.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos