Intel Haswell-E procesoriams talkins naujas mikroschemų rinkinys


Šių metų vasaros pradžioje tradiciškai bus surengta paroda Computex 2013, kurioje kompanija Intel turėtų pristatyti savo naujos kartos procesorius Haswell. Šiems sprendimams su LGA 1150 lizdu talkins 8-os serijos mikroschemų rinkinys, kurie žinomi kodiniu pavadinimu Lynx Point, o visų jų priešakyje bus Intel Z87 Express. Procesorių Haswell anonsų etapai, jų pavadinimai ir specifikacijos mums jau gerai žinomos, tuo tarpu lygiai to paties negalima sakyti apie sprendimus, skirtus entuziastams, kuriems savo eilės teks palaukti iki šių metų III arba IV ketvirčio.

haswell-tick-tock

Žurnalistai iš puslapio TweakTown, nurodydami informuotus šaltinius, 2013 metais bus išleista dabar karaliaujančių LGA 2011 procesorių Sandy Bridge-E pamaina. Įdomu tai, kad šiuo atveju kompanija Intel gali praleisti mikroarchitektūra Ivy Bridge-E, o iš karto pasiūlyti Haswell-E sprendimus.

Bet kokiu atveju, šaltinis yra įsitikinęs, jog naujieji produktai dirbs kartu su dar neanonsuotu mikroschemų rinkiniu Intel X99. Tiesa, jokių konkrečių detalių apie jį šiuo metu metu nėra žinoma, tačiau galima tikėtis tam tikrų evoliucinių pakeitimų, lyginant su dabartiniu flagmanu Intel X79: tikėtina, kad pagaliau pasirodys USB 3.0 palaikymas, bus atsisakyta senų SATA-II sąsajų ir pereita prie visuotinai išplitusios SATA-III 6.0 Gbps.

Priminsime, kad šaltinių pateikiami duomenys nelabai atitinka metų pradžioje pasirodžiusios informacijos bei oficialių Intel skaidrių, kuriose nurodoma, kad šių metų III ir IV ketvirčiuose vis dar karaliaus Ivy Bridge-E modeliai, tuo tarpu apie Haswell-E nebuvo jokių užuominų. Aišku, procesorių gigantas visuomet gali pakeisti savo planus, remdamasis situacija rinkoje.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos