Intel Haswell problemos su USB 3.0 gali sumažinti pirminių partijų apimtis


Intel Haswell procesorių debiutas, kaip jau žinome, įvyks šių metų birželio mėnesio pradžioje. Taip pat neseniai pranešėme, kad minėti procesoriai turi problemų su USB 3.0 sąsaja, kuri pasireiškia tuomet, kai sistema grįžta iš miego režimo S3, o prie jos prijungtus USB 3.0 kaupiklius tenka prijungti iš naujo.

Štai taip atrodo keturių branduolių Intel Haswell procesorius

Štai taip atrodo keturių branduolių Intel Haswell procesorius

Vis tik, analitikų iš kompanijos Longbow Research nuomone, ši nedidelė problema gali įtakoti tiekimo apimtis (bent jau pradiniame etape), o tai neigiamai atsilieptų Intel finansiniams rezultatams. Nereikia būti pranašu, kad Haswell procesorių trūkumas neigiamai įtakos ir OEM kompiuterių gamintojus, kurie tikėjosi „pagalbos rankos“ iš Microsoft, bet negavo, tačiau gali negauti ir iš procesorių giganto. Tokiu būdu, procesorių Haswell su C1 revizija tiekimas iš pradžių bus mažesnis, nei tikėtasi, ir taip bus tol, kol Intel neparuoš naujos revizijos.

Kol kas nėra aišku, kada kompanija Intel pristatys savo 8-os serijos mikroschemų rinkinių naują reviziją, kuri galėtų korektiškai dirbti su USB 3.0 sąsaja. Net jei dabar procesorių gigantas turi naujų mikroschemų rinkinių, jų siuntimas partneriams ir testavimas gali užtrukti, taigi naujų produktų galima tikėtis tik vasaros pabaigoje. Jei taip įvyks, analitikų teigimu, naujų procesorių ekspansijos tempai bus žymiai lėtesni, nei tikėtasi, tad Intel ketinai iki 2013 metų pabaigos asortimente turėti 50 proc. Haswell procesorių gali būti ir neįgyvendinti.

Vienas komentaras

  1. aistis parašė:

    kazkaip apsileido intel, nera konkurencijos is amd, tai belekaip daro. Praeitais metais su sata lizdais sh pridare, dabar su usb, kitais metais su pci express prisidirbs 🙂


Kitos kategorijos naujienos