iPad 5 ir iPad mini Retina pasirodys III ketvirtyje


ipad-vs-ipad-mini-vs-iphone

Pasirodė eiliniai gandai apie kompanijos Apple naujas planšetinių kompiuterių versijas. Reikia pripažinti, kad spekuliacijų iPad 5 ir iPad mini 2 pasirodymo datos tema yra gana daug – pradedant nuo to, kad jie bus anonsuoti balandžio mėnesį, tačiau be kardinalių pakeitimų, lyginant su dabartinėmis versijomis, ir baigiant tuo, kad didysis iPad išoriškai bus perdarytas visiškai, tuo tarpu iPad mini 2 gaus didelės raiškos Retina ekraną, tačiau visa tai įvyks vėliau – vasaros pabaigoje arba rudens pradžioje.

Savo ruožtu puslapis AppleInsider, cituojantis kinų resursą CNYes, praneša, kad naujų Apple planšetinių kompiuterių debiutas įvyks vis tik šių metų III ketvirtyje. Savo ruožtu, iPad 5 turėtų gauti naują korpusą su daug siauresniais rėmeliais ekrano šonuose, o taip pat naujos medžiagos ir komponentai leis jam šiek tiek palengvėti. Ekrano įstrižainė, matyt, liks tokia pati – 9,7“.

Didžiojo iPad jaunesnysis „brolis“ iPad mini 2 turėtų gauti tos pačios Retina klasės ekraną. Apie kitus planšetinių kompiuterių pokyčius (pradedant aparatine ir baigiant programine dalimi) šaltinis nieko nepranešė, tačiau pasidalino duomenimis, kurie rodo, kiek gi planšetinių kompiuterių Apple ketina parduoti 2013 metais (skaičiai tikrai įspūdingi): 55 mln. vienetų iPad mini ir 33 mln. egzempliorių iPad.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos