iPhone 5S gaus NFC ir pirštų atspaudų skenerį


iphone-5s-in-hand

Leidinys China Times, kurį cituoja puslapis MacRumors, praneša, kad išmanusis telefonas iPhone 5S, tikėtina, gaus galimybę pasinaudoti NFC, o taip pat bus įdiegtas ir pirštų atspaudų skeneris.

Šią išvadą šaltinis padarė po to, kai Apple pradėjo bendradarbiauti su taivaniečių mikroschemų gamintoju Chipbond ir užsakė iš jo tam tikrą kiekį iPhone 5S skirtų komponentų, tarp kurių buvo ir sensoriniam ekranui bei mikroschemoms skirtos tvarkyklės. Visa tai leis skenuoti pirštų atspaudus ir persiųsti per NFC. Taip pat teigiama, jog pastaroji sistema tik ir mobiliems mokėjimams, tuo tarpu pirštų atspaudų skaitytuvas tik padidins šios procedūros saugumą.

Iš principo, pastarieji gandai sutampa su anksčiau pasirodžiusiais, kurie minėjo naujos kartos iPhone. Šaltinių teigimu, išmanusis telefonas iPhone 5S, tikėtina, jau gaminamas pagrindinio Apple kontraktinio gamintojo – taivaniečių kompanijos Foxconn. Pranešama, kad naujos kartos telefonui gaminti naudojamos lygiai tos pačios linijos, kaip ir dabartinio iPhone 5 atveju, taigi galima manyti, kad vizualių skirtumų tarp abiejų išmaniųjų telefonų bus tikrai nedaug (o gal nebus apskritai), o visos naujovės slėpsis viduje.

Priminsime, kad iPhone 5S debiutas laukiamas šių metų rugpjūčio mėnesį. Tarp naujovių minima didesnės talpos baterija, kurios talpa, tikėtina, sudarys 1600 mAh. LTE modemas turėtų tapti standartu, juo labiau, kad atitinkamos mikroschemos kainuoja tikrai nedaug, tuo tarpu Apple vis dažniau kalba apie iOS įrenginių integraciją su iCloud.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos