Čekų dizaineris parodė, kaip jis įsivaizduoja 4.8“ iPhone 6


iPhone-6-concepts-martin-hajek-1

Jau dabar analitikai ir ekspertai kalba, kad kompanija Apple toliau laikysis savo tradicijos, kalbant apie išmaniųjų telefonų planus, taigi šiemet turėtume pamatyti naujos kartos iPhone 5S, kuris, šaltinių teigimu, pasirodys rugpjūčio mėnesį, o visos naujovės bus paslėptos korpuso viduje.

Vis tik ne vienerius metus dizaineriai bando pažvelgti šiek tiek toliau į ateitį. Vienas tokių, puslapio Dvice teigimu, yra čekas Martin Hajek, kuris nusprendė parodyti, kaip jis įsivaizduoja atrodant iPhone 6, kuris, tikėtina, realybėje debiutuos tik 2014 metais.

iPhone-6-concepts-martin-hajek-3

Buvo pateikti keli variantai. Pirmasis numato, kad iPhone 6 vietoj dabartinio 4.0“ ekrano, esančio iPhone 5, ūgtels iki 4.8“, tačiau tai neįtakos bendrų korpuso matmenų, kadangi bus sumažintas aplink ekraną esantis rėmelis. Teisingiau, rėmelio iš ekrano šonų apskritai neliko, kartu sumažėjo erdvė ir viršuje bei apačioje. Kartu buvo panaikintas ir firminis Apple mygtukas „Home“ išmaniojo telefono apatinėje dalyje, kurio vietą užėmė specialus lietimui jautrus laukelis, kuris galės atpažinti skirtingus gestus.

Antrasis iPhone 6 koncepto variantas pavadintas iPhone X. Tiesa, pastarasis nuo pirmojo nesiskiria, tiesiog išsaugojo iPhone 5 turėtą 4“ įstrižainės ekraną, tuo tarpu kartu sumažėjo ir išmaniojo telefono dydis. Dizainerio teigimu, iPhone 6 koncepto korpusas taip pat padarytas iš aliuminio. Aišku, kaip ir kiekvieno koncepto atveju, jis nebūtinai taps realybe, juo labiau, kad kurti vien tik dizainą, neatsižvelgiant į technines galimybes, yra daug lengviau ir paprasčiau, nei į vidų sudėti atitinkamą aparatinę įrangą ir padaryti taip, kad visas įrenginys kartu atitiktų ir tam tikrus atsparumo išorės poveikiui reikalavimus.

iPhone-6-concepts-martin-hajek-2 iPhone-6-concepts-martin-hajek-7 iPhone-6-concepts-martin-hajek-12 iPhone-6-concepts-martin-hajek-14 iPhone-6-concepts-martin-hajek-15

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos