iPhone išlieka populiariausiu išmaniuoju telefonu tarp JAV vartotojų


women-holding-iphones

Kompanija comScore atliko eilinį tyrimą, kuris parodė ne tik populiariausius išmaniųjų telefonų segmento modelius, tačiau ir konstatavo ir taip jau puikiai matomą faktą – išmaniųjų telefonų populiarumas toliau didėja. Bent jau tai aktualu Jungtinių Valstijų rinkai, kurioje ir buvo atliktas tyrimas.

Specialistų iš comScore teigimu, šių metų sausio mėnesį išmaniaisiais telefonais naudojosi 129,4 mln. Jungtinių Valstijų gyventojų, o tai yra 7% daugiau, nei 2012 metų spalio mėnesį, kai buvo atlikta analogiška analizė. Tokiu būdu, išmanieji telefonai jau dabar JAV rinkoje užima 55% bendroje telefonų masėje, o paprasti mobilūs telefonai jau nėra dominuojanti kategorija.

Populiariausiu išmaniuoju telefonu tarp JAV vartotojų išlieka Apple iPhone: sausio mėnesio duomenys rodo, kad jų rinkos dalis siekia 37,8%, kai praėjusių metų spalio mėnesį šis rodiklis sudarė 34,3%. Antroje vietoje yra Samsung išmanieji telefonai, kurie savo pozicijas per tris mėnesius sustiprino nuo 19,5% spalį iki 21,4% sausį. Trečioje, ketvirtoje ir penktoje vietose atitinkamai atsidūrė HTC (9,7%), Motorola (8,6%) ir LG (7,0%).

Kaip ir buvo galima tikėtis, labiausiai JAV rinkoje paplitusia mobilia operacine sistema yra Android: išmanūs telefonai su šia programinę platforma užima 52,3%. Tiesa, šis rodiklis per tris mėnesius sumažėjo, kadangi spalį Android galėjo pasigirti 53,6% rinkos dalimi. Tuo pačiu metu Apple iOS padidino savo rinkos dalį nuo 34,3% iki 37,8%. Savo ruožtu, toliau išsidėstė BlackBerry (5,9%), Windows Phone kartu su Windows Mobile (3,1%) ir Symbian (0,5%).

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos