Iš žaidimų Skyrim ir Crysis Warhead padarė fitneso treniruoklį


Bėgimo takelio Virtuix Omni kūrėjai iš žaidimų Crysis Warhead ir The Elder Scrolls 5: Skyrim padarė tikrų tikriausius treniruoklius. Neįprastos sistemos, skirtos kūno tobulinimui, darbas pademonstruotas keliuose vaizdo klipuose.

Virtuix Omni yra bėgimo takelis, kuris be problemų gali tilpti bet kuriame kambaryje. Atsistojęs ant jo, žmogus kartu užsideda virtualios realybės šalmą ir ima į rankas žaidimų manipuliatorių. Kai tik pradedama eiti, visas procesas yra sekamas, pasitelkiant Kinect sensorius, taigi judesiai perkeliami į žaidimą. Tokiu būdu, gauname pilną pasinėrimą į žaidimą bei galimybę pereiti visą Skyrim arba Crysis tropikų salą savomis kojomis.

Šiuo metu treniruoklis yra tik prototipo stadijoje. Kad būtų galima pradėti serijinę šios įrangos gamybą, ketinama kreiptis į Kickstarter. Žaidimams pritaikytas bėgimo takelis Virtuix Omni, tikėtina, bus brangesnis už įprastus treniruoklius, tačiau ir jo galimybės bus platesnės. Esant norui, bus galima prijungti ir kitus žaidimus, pridėti naujų funkcijų, pavyzdžiui, priversti Kinect sekti mostus kardu arba atpažinti balso komandas.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos