LG teigia, kad Galaxy S IV neteisėtai naudoja akių sekimo technologiją


Tuo metu, kai iš LG atstovų lūpų buvo pranešta, kad išmanusis telefonas Optimus G Pro galės sekti vartotojo žvilgsnį ir taip atlikti tam tikrus veiksmus ekrane, daugelis tai laikė bandymu pasivyti konkurentą Samsung, kuris realizavo analogišką funkcionalumą savo flagmane Galaxy S IV, pristatytame praėjusią savaitę.

galaxy-s4-hands-on

Vis tik panašu, kad vartotojo akių sekimo technologijos prioritetas priklauso būtent kompanijai LG, praneša puslapis Engadget. Bent jau P. Korėjos naujienų šaltiniai praneša, kad kompanija LG ruošia atitinkamą kreipimąsi teismui, kuriame bus kalbama apie jos pažeistą intelektualinę nuosavybę neseniai anonsuotame išmaniajame telefone Galaxy S IV.

Teigiama, kad LG patentinė paraiška su minėtos technologijos aprašymu buvo paduota 2009 metais. Dar daugiau, LG ketina patikrinti, ar nepažeisti jos kiti patentai, susiję su vartotojų akių sekimo technologija, kuri patentas buvo gautas dar 2005 metais.

Kad įtarimai būtų galutinai patvirtinti (arba atmesti), LG teks mažų mažiausiai sulaukti, kol Samsung Galaxy S IV pasirodys prekyboje. Kaip jau pranešėme anksčiau, tai turi įvykti balandžio mėnesio pabaigoje, o rekomenduojama Samsung flagmano kaina Europoje sudarys apie 650 eurų (~ 2250 lt).

2 komentarai (-ų)

  1. gali parašė:

    galetu apsieit be teismu, o paprasciausiai susitart su samsung ar kazka. juk samsung jau isleido sita technologija, jie ir laimes viska.

  2. Kiemo Vaikis parašė:

    Koks skirtumas, kas pirmas, kas paskutinis išleis – technologija vistiek priklauso tam, kas ją sugalvojo (ir užpatentavo). O tartis išleidus įrenginį, kuriame naudojama nusižiūrėta technologija, jau po laiko……..


Kitos kategorijos naujienos