LibreOffice 4.0.1: nemokamo biuro programų paketo atnaujinimas


Pagaliau pasirodė ir pirmasis atnaujinimas, kuris skirtas praėjusį mėnesį pasirodžiusiam biuro programų paketui LibreOffice 4.0, kurio kūrimu užsiima bendruomenė The Document Foundation.

Priminsime, kad ketvirtoji versija išsiskiria visa eile įdomių naujovių – matematinių išraiškų, kurios būdingos formatui RTF, importas ir eksportas, dokumentų importavimo iš Microsoft Publisher filtrai; visų programos Microsoft Visio versijų failų palaikymas; paspartintas XLSX dokumentų atsidarymas; visa eilė patobulinimų, dirbant su DOCX formato dokumentais; Content Management Interoperability Services ir Firefox Personas palaikymas ir t.t.

LibreOffice-screen

Galutinė LibreOffice 4.0.1 versija, kaip jau nesunku suprasti, yra pirmiausia klaidų pataisymų redakcija (beje, pastaroji versija yra identiška anksčiau pasirodžiusiam Release Candidate). Tiesa, kol kas plačiai žinomi nesklandumai lieka nepataisyti. Tokiu būdu, programų paketo versija 4.x šiuo metu rekomenduojama naudotis tiek paprastiems vartotojams, tiek ir organizacijoms, kurios specializuojasi ankstyvąja šio paketo adaptacija.

Vartotojams prieinami versijos, skirtos operacinėms sistemoms Windows, Linux ir Mac OS X. Eilinį kartą reikėtų priminti, kad norint išvengti problemų, nereikėtų diegti LibreOffice į tuos kompiuterius, kuriuose jau yra įdiegtas paketas OpenOffice.

  • Atsisiųsti LibreOffice iš oficialaus kūrėjų puslapio: nuoroda
  • Atsisiųsti LibreOffice skirtus priedus iš oficialaus puslapio: nuoroda

Dėmesionuorodos veikia naujienos publikacijos metu. Tinklalapis www.faceit.lt neatsakingas iš pakeitimus trečių šalių serveriuose, taip pat už padarytą žalą tos programinės įrangos, kurią parsisiuntėte, pasinaudoję www.faceit.lt rastomis nuorodomis.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos