Europoje McDonald’s pasiūlys mobilių įrenginių bevielio įkrovimo galimybę


powerkiss-ring

Europoje esantis greitojo maisto restoranų tinklas McDonald’s šiuo metu darbuojasi prie projekto, kuris leistų šių maitinimo įstaigų lankytojams įkrauti savo išmaniuosius telefonus bevieliu būdu – bent jau kai kuriuos modelius, praneša puslapis PhoneArena.

Bevielio įkrovimo sistemos pagrindą sudarys technologija Qi, tuo tarpu projekto įgyvendinimu užsiima kompanija PowerKiss. Tam, kad išmanieji telefonai galėtų pasikrauti bevieliu būdu, reikia, kad mobilus įrenginys turėtų įgimtą Qi palaikymą. Tie įrenginiai, kurie tokio funkcionalumo neturi, galės pasinaudoti specialiais žiedais PowerKiss ring.

PowerKiss bevielio įkrovimo sistemos jau naudojamos daugelyje restoranų, kavinių, oro uostų ir viešbučių visame pasaulyje. Standartas Qi šiuo metu palaikomas daugiau nei 150 mobilią produkciją gaminančių kompanijų, tuo tarpu standartą palaiko daugiau nei 15 mln. šiuo metu rinkoje esančių įrenginių. Tokiu būdu, greitojo maisto restoranų tinklas McDonald’s galės pasigirti ne tik vienas pirmųjų suteikęs prieigą savo klientams prie nemokamo bevielio Interneto, tačiau ir visuotinai pasiūlęs mobilių įrenginių bevielio įkrovimo galimybę. Akivaizdu, kad naujoji paslauga turėtų pritraukti dar daugiau klientų – juk šiuolaikinių išmaniųjų telefonų apetitai tokie, kad energijos jiems užtenka vos dienai – kelioms, tad alkį galės numalšinti ne tik jie, bet ir jų šeimininkas.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos