Microsoft pristabdo atnaujinimo Windows Phone 7.8 pasirodymą


Alcatel TCL S606 Windows Phone 7.8

Šių metų pradžioje kompanija Microsoft kartu su mobiliojo ryšio operatoriais pradėjo darbus, kurie buvo skirti pasirengti Windows Phone 7.8 debiutui. Vis tik pasiruošimo procesas vyksta ne taip sklandžiai, kaip norėtųsi, o dabar pasirodė pranešimai, kad darbai stabdomi dėl problemų su „plytelėmis“ Live Tiles.

Šaltinių teigimu, Live Tiles atsinaujinimas vyksta su klaidomis: pirma, nesklandumai kyla dėl nuolatinių klaidingų serverių užklausų, antra, neretai susiduriama su „plytelėse“ rodomos informacijos atnaujinimo klaidomis. Pirmoji problema papildomai lemia nemažai problemų su greitai išsenkančia išmaniojo telefono baterija, kadangi bevieliu būdu nuolat bandoma susiekti su nutolusiu serveriu.

Kompanijos Vodafone padalinio Vokietijoje atstovai jau publikavo viešą pranešimą, kad Windows Phone 7.8 atnaujinimas stabdomas, taigi išmaniųjų telefonų Nokia Lumia su operacine sistema Windows Phone 7.5 savininkai turės apsišarvuoti kantrybe. Kompanija Microsoft dabar bando išspręsti kilusią problemą iki tol, kol bus minėtos klaidos pataisytos, nors šiuo metu jokio oficialaus pranešimo šiuo klausimu dar nebuvo padaryta.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos