Moteris per Facebook bandė parduoti savo vaikus


children-sold-facebook

Klysti yra žmogiška. Ir tai suprato dar senovės romėnai, o tai įamžino sentencija tapusiame posakyje. Tačiau kartais tam tikros klaidos kvepia žmogiškumo praradimu, sunkiai suvokiamu šiuolaikiniame pasaulyje. Puikiu pavyzdžiu gali būti amerikietė moteris, kuri buvo areštuota už tai, kad bandė parduoti savo vaikus per socialinį tinklą Facebook.

Misty VanHorn, 22 metų dviejų vaikų motina iš Sallisaw miesto (Oklahomos valstija, JAV) galbūt nusprendė, kad jos grynųjų pinigų kiekis yra per mažas, kad būtų galima apsipirkti artimiausią savaitgalį, taigi sugalvojo akciją – parduoti vaikus už 5000 JAV dolerių (~ 10400 lt). Tereikėjo tiesiog pasirinkti sau patogią siuntimo formą. Ilgai laukti jaunai mamai neteko: kažkas iš Arkazaso valstijos jos pasiūlymu susidomėjo, tačiau pasirodė, kad pirkliai – teisėsaugos pareigūnai.

Pasirodė, kad amerikietei pinigų prireikė tam, kad galėtų iš kalėjimo ištraukti savo draugą. Kadangi užstatui tereikėjo tik 1000 JAV dolerių, kol kas neaišku, ką Misty VanHorn norėjo daryti su likusia pinigų suma (juolab, kad vaikų pardavimo atveju tikrai nebūtų reikėję jų maitinti).

Vis tik dabar situacija tokia: amerikietė areštuota teisėsaugos pareigūnų, tuo tarpu teisėja nurodė, kad Misty VanHorn išėjimo į laisvę sąlyga yra 40 000 JAV dolerių. Šiuo atveju kam nors parduoti vaikų už didesnę kainą nepavyks, kadangi jais dabar rūpinasi vaiko teisių apsaugos tarnyba.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos