Pagrindiniu ginklu, populiarinant Motorola X Phone, taps maža kaina


Remiantis anoniminiais šaltiniais, kuriuos cituoja puslapis AndroidAndMe, projektas X Phone yra ne vienas Motorola išmanusis telefonas, o visa jų linija (pavyzdžiui, kaip Sony Xperia), tuo tarpu pirmasis šios serijos atstovas rinką turėtų pasiekti šių metų liepos mėnesio pabaigoje. Taip pat galima pasigrožėti ir vienu iš X Phone modelių – kalbama apie išmanųjį telefoną Motorola XT912A, kurios nuotraukos buvo nutekintos maždaug prieš savaitę.

x-phone-prototype-630

Teigiama, kad tai yra ankstyvasis išmaniojo telefono prototipas, kurio išvaizda dar gali keistis. Nugarinė dalis gali išlikti tokia pati, tačiau logotipas gali tapti sensorinio mygtuko dalimi, o tai leis atlikti tam tikras funkcijas. Panašų sprendimą Motorola naudojo ir anksčiau, tačiau kompanijos Google inžinieriai galėjo sugalvoti ir ką nors ypatingo, pavyzdžiui, balso komandų įvesties.

Motorola X Phone specifikacijos, kurios minėtos anksčiau, reikia pripažinti, yra gana vidutiniškos, kalbant apie šią dieną, o juo labiau apie šių metų liepos mėnesį. Vis tik tvirtinama, kad Google strategija X Phone serijos atžvilgiu – tai jų prieinamumas, kadangi jiems gali tekti darbuotis su tokia nešiojama elektronika, kaip akiniai Google Glass arba laikrodis Google Watch (jei toks pasirodys rinkoje).

x-phone-prototype-back-630x419

Naujųjų produktų kainos lygis turėtų būti gana nedidelis – kaip ir planšetinio kompiuterio Nexus 7 atveju, kalbama apie kelių šimtų JAV dolerių segmentą (~ 520 lt be mokesčių), kartu teigiama, kad tai bus kaina be įsipareigojimų, t.y. nereikės sudaryti ilgamečių sutarčių su mobiliojo ryšio operatoriais.

Matyt, Google labai patiko sėkmingas išmaniojo telefono Nexus 4 startas, kai flagmano specifikacijas turintis modelis be sutarčių pardavinėjamas už $300 (~ 780 lt), o vienu metu paklausa buvo tokia didelė, kad Google partneris LG nespėjo su tiekimu. Kartu pažymima, kad X Phone bus aprūpintas būsimu operacinės sistemos atnaujinimu tiesiogiai, be mobiliojo ryšio operatorių įsikišimo, taigi tai leistų daug greičiau modernizuoti programinę platformą.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos