Naujas BioShock Infinite vaizdo klipas prieš žaidimo debiutą


Prieš žaidimo BioShock Infinite studija Irrational Games pristatė gana trumpą, tačiau stilingą vaizdo klipą, kuriame pagrindinis dėmesys skiriamas aukštiems žaidimų leidinių ir portalų, kurie turėjo garbės iš anksto susipažinti su projektu, įvertinimams. Reikia pažymėti, kad trečioji serijos dalis iš tikrųjų labai patiko žaidimų apžvalgininkams, kurie negaili aukštų balų, kad galėtų išreikšti savo pasitenkinimą, reikia tikėtis, būsimu hitu.

Kūrėjai būsimiems BioShock Infinite pirkėjams žada, kad bus galima pasinaudoti maždaug 12 valandų truksiančio vieno žaidėjo siužetine kampanija, kurios siužetas bus gana įtemptas, tuo tarpu pabaiga bus tikrai neįprasta. Ar žaidėjams labai patiks naujasis projektas, mes turėtume sužinoti jau visai greitai. Kad mūsų laukia kažkas neįprasta, turbūt, sufleruoja neseniai leidinio The New York Times išplatintas pranešimas, kad žaidimui sukurti buvo investuota net 200 mln. JAV dolerių.

Skirtingai nuo pirmų dviejų dalių, kūrėjai nusprendė perkelti savo virtualų utopinį pasaulį iš jūros dugno į padangę – privačiam detektyvui Bukeriui DeVitui teks surasti dingusią mergaitę Elizabet. Tam reikalui teks paklajoti po skraidantį miestą Kolumbiją, o vėliau iš jo kažkaip ištrūkti, aišku, ginantis nuo priešų kulkų kruša, kaip ir priklauso šiuolaikinei pirmo asmens šaudyklei.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos