Nauji Intel Ivy Bridge procesoriai bus išleisti ir birželio mėnesį


ivy_bridge_tick_tock

Sėkmingas atsitiktinumas, kai buvo nutekintos šviežios Intel skaidrės su kompanijos planais ateičiai, leido sužinoti, kad šių metų viduryje bus praplėstas ne tik skaičiavimų spartintuvų Xeon Phi asortimentas, tačiau eilinį kartą patvirtino, kad Haswell procesorių anonsas stacionarių kompiuterių segmente įvyks birželio 2 d. Bent jau šią dieną bus publikuotos apžvalgos ir prasidės prekyba.

Antra vertus, šešėlyje gali likti naujų Ivy Bridge kartos procesorių debiutas, apie kuriuos buvo kalbama ir anksčiau – pavyzdžiui, modelius Core i3-3250 arba Pentium G2140. Nutekintose Intel skaidrėse prie šių procesorių minimos kelios datos – birželio 9 d. ir birželio 23 d., priklausomai nuo regiono. Jei pagal Intel klasifikaciją mūsų šalį galima priskirti EMEA regionui (Europa, Afrika ir Artimieji Rytai), tai galima tikėtis, kad birželio 23 d. išvysime ir kitų Ivy Bridge kartos procesorių anonsą; Core i3-3250, Core i3-3250T, Core i3-3245, Pentium G2140, Pentium G2120T, Pentium G2030 ir Pentium G2030T. Be to, tą pačią dieną pasirodys procesorius Intel Celeron G470, kuris priklauso „senovinei“ Sandy Bridge mikroarchitektūrai.

Kitais žodžiais tariant, nereikia tikėtis, kad po Haswell procesorių anonso Intel daugiau neplės labiau savo kaina prieinamų procesorių asortimento, o tam bus akivaizdžiai pasitelkta senesnės architektūros. Juo labiau, kad birželio 2 d. bus pristatyti tik Core i7 ir Core i5 serijoms priklausantys Haswell procesoriai, tuo tarpu labiau prieinami Core i3 ir Pentium pasinaudos Haswell architektūros privalumais tik 2013 m. III ketvirtyje. Savo ruožtu, Celeron modernizavimo planai, tikėtina, nukelti net į 2014 metus. O skubėti juk nėra kur – niekas nesiveja, į nugarą nekvėpuoja…

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos