Nokia Lumia 928 gaus aliuminio korpusą ir dvigubą blykstę


Suomių kompanijos Nokia pozicijos Jungtinių Valstijų rinkoje niekada nebuvo stiprios, nors pastaroji rinka yra viena svarbiausių bet kuriam išmaniųjų telefonų gamintojui. Suomiams pradėjus naudoti operacinę sistemą Windows Phone, šis klausimas tapo dar aštresnis.

nokia_lumia_928

Dabartinę flagmano Nokia Lumia 920 versiją, skirtą mobiliojo ryšio operatoriams, turi tik kompanija AT&T. Šią situaciją turėtų ištaisyti modelis Lumia 928, kuris anksčiau buvo žinomas kodiniu pavadinimu Laser. Pastarasis mobilus įrenginys bus skirtas mobiliojo ryšio operatoriui Verizon, o kartu išmanusis telefonas šiek tiek skirsis nuo originalo.

Šaltinių teigimu, Nokia Lumia 928 gaus 10,2 mm storio aliuminio korpusą (modelis Lumia 920 yra kiek storesnis – 10,7 mm), nugarinė dalis bus šiek tiek išlenkta. Naujoko svoris bus kiek mažesnis, nei originalo. Be to, Lumia 928 turėtų gauti 8 megapikselių raiškos PureView kamerą su kombinuota blykste (ksenono ir šviesos diodų). Taip pat teigiama, kad bus palaikomas LTE mobiliojo ryšio standartas. Visa kita aparatinė įranga bus identiška Lumia 920.

Prognozuojama, kad atnaujinta Nokia flagmano versija patiks pirkėjams, kadangi tai reikš, kad Lumia 928 turi visus šansus pasirodyti ir kitose rinkose, ne tik JAV.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos