Kinų berniukas gana originaliai atpratino tėtį nuo World of Warcraft


Paskaičiuokime: turėjome 4 mln. auksinių, už kiekvieną gyvūnėlį atidavėme po 25. Kiek gyvūniukų turime?

Paskaičiuokime: turėjome 4 mln. auksinių, už kiekvieną gyvūnėlį atidavėme po 25. Kiek gyvūniukų turime?

Vėl naujienos apie žaidimus ir jų gerbėjus iš Kinijos? Praktiškai garantuotai galima pasakyti, kad tai vėl bus ne koks nors pažangus projektas, o eilinis beprotiškas įvykis, susijęs su internetine priklausomybe arba panašiais dalykais. Taigi dabar bus kalbama apie tai, kaip sūnus pavogė iš savo tėčio visus World of Warcraft uždirbtus pinigus.

Tėčio slapyvardis – 1004, ir toliau jis šioje istorijoje figūruos būtent šiuo slapyvardžiu. Tėtis turi 6 metukų sūnų, su kuriuo jis namie gana dažnai žaidžia kultinį Blizzard projektą. 1004 teigimu, jo sūnus labai mėgsta medžioti monstrus ir ypač mėgsta auginti visokiausius virtualius gyvūnėlius.

Praėjusią savaitę tėtis, eilinį kartą prisijungęs prie žaidimo, pamatė, kad visas jo World of Warcraft uždirbtas auksas ėmė ir pradingo. Per visus žaidimo metus jis sutaupė 4 706 000 auksinių monėtų, o koks tai turtas, gali pasakyti bet kuris šio MMORPG gerbėjas. Sūnus, aišku, pasakė, jog apie dingusį auksą nieko nežino.

1004 nusprendė viską patikrinti prieš paskambinant Blizzard palaikymo tarnybai. Truputį pastudijavęs situaciją, tėtis sužinojo, kad jo sūnus už visus tuos milijonus prisipirko visą galybę 25 lygio žaidybinių personažų. Ir ką gi tu padarysi šešerių metukų vaikui? Tėčiui tiesiog teko rimtai nusiminti, kol galiausiai apsisprendė nebežaisti World of Warcraft. Galbūt ir į naudą: kiek gi galima?

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos