Qualcomm padės HTC populiarinti naują išmanųjį telefoną HTC One


Jason MacKenzie at HTC One presentation

Taivaniečių puslapis DigiTimes praneša, kad kompanija Qualcomm padės HTC populiarinti jos naują išmanųjį telefoną – flagmaną HTC One, kuris gaus keturių branduolių procesorių Snapdragon 600. Pagalba bus suteikta gana paprastai: savo naujuose reklaminiuose klipuose kartu su Snapdragon procesoriais bus rekomenduojamas išmanusis telefonas HTC One.

Kompanijos Qualcomm viceprezidento Shen Jin teigimu, jo kompanija praplės bendradarbiavimą su HTC ir plėtos technologijas bei produktus, kartu bendradarbiaus su mobiliojo ryšio operatoriais, siekiant sukurti seriją reklaminių vaizdo klipų, iš kurių pirmoji serija bus skirta renginio Game Developers Conference 2013 dalyviams.

Galima priminti, kad be taivaniečių kompanijos HTC amerikiečių korporacijos Qualcomm aparatines platformas naudoja ir P. Korėjos kompanijos LG bei Samsung (čia galima paminėti išmaniuosius telefonus Optimus G Pro ir Galaxy S4 su Snapdragon 600), tačiau būtent HTC, kaip tvirtinama, visuomet labai glaudžiai bendravo su Qualcomm ir viena pirmųjų savo produktuose panaudojo naujausią Snapdragon serijos atstovą.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos