Razer Edge Pro deficitas privertė stabdyti užsakymų priėmimą


razer-edge-hands-on

Totalaus deficito epidemija užpuolė ne tik Microsoft planšetinį kompiuterį Surface Pro su Windows 8 Pro, tačiau ir kompanijos Razer produktą Egde Pro. Pats kompanijos prezidentas oficialioje Facebook paskyroje pranešė, kad galingiausios planšetinio kompiuterio versijos yra išparduotos, tuo tarpu jauniausi modeliai pasiekiami labai ribotu tiražu. Razer atstovų teigimu, naujoko paklausa buvo tokia didelė, kad sustabdytas netgi Razer Edge Pro versijos rezervavimas, nors prekyba prasidėjo vos prieš kelias savaites.

Priminsime, kad bazinę Razer Edge konfigūraciją sudaro dviejų branduolių procesorius Intel Core i5 (1.7 @ 2.6 GHz), 4 GB operatyvios atminties, diskretinė vaizdo plokštė NVIDIA GeForce GT 640M LE su 2 GB DDR3 operatyvios atminties, 64 GB integruotas duomenų kaupiklis. 10,1“ įstrižainės ekrano su IPS matrica raiška – 1366 x 768.

Savo ruožtu, nejaučiantys finansų trūkumo žaidėjai iš karo puolė pirkti modifikaciją „Edge Pro“, kuri turi dviejų branduolių 1,9 GHz Core i7 procesorių, 8 GB operatyvios atminties, 128 GB arba 256 GB SSD kaupiklį. Pastarojo sprendimo kaina – $1300 (~ 3450 lt). Abiejuose modeliuose įdiegtas Wi-Fi modulis, USB 3.0 sąsaja, operacinė sistema Windows 8 Pro. Su visais aksesuarais – valdikliu, prijungiama klaviatūra, docking-stotele ir dar keliomis smulkmenomis Razer Egde Pro kaina gali pakilti iki visų $2000 (~ 5200 lt).

Panašu, kad Razer visiškai nesitikėjo, kad atsiras visa galybė vartotojų, kurie sugebės ištuštinti sandėliuose sukauptas atsargas. Žodžiu, kiekvienas vartotojas klausimą dėl kovos su pavasariniu instinktų paaštrėjimu sprendžia savaip. Deja, kompanija taip ir nepaviešino realiai parduotų planšetinių kompiuterių skaičiaus, taigi sunku spręsti, kiek pranešime yra reklamos, o kiek visa tai atspindi realų populiarumą.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos