Pasirodė dar keletas išmaniojo telefono Samsung Galaxy S IV testų


Išmaniojo telefono Samsung Galaxy S IV (GT-I9500) konceptas

Išmaniojo telefono Samsung Galaxy S IV (GT-I9500) konceptas

Kaip jau žinome, išmaniojo telefono Samsung Galaxy S IV anonsas įvyks kovo 14 d. Naujojo flagmano specifikacijos jau žinomos, tačiau jos dar nėra oficialiai patvirtintos. Trumpai priminsime, kad keturių branduolių firminis Exynos 4412 bus pakeistas keturių branduolių 1,9 GHz dažniu veikiančių Qualcomm Snapdragon 600. Deja, naujoko ekranas, pirminiais duomenimis, turės ne AMOLED matricą, nors įstrižainė ir liks 5“. Raiška taip pat bus didesnė nei dabartinio Galaxy S III: Full HD (1920 x 1080) vietoj HD 720p (1280 x 720).

Visai neseniai tapo žinoma, jog modelis Samsung Galaxy S IV bus šešių modifikacijų – 16 GB, 32 GB ir 64 GB, kiekviena iš jų turės baltos arba juodos spalvos korpusą. Priminsime, kad Galaxy S III yra su baltu arba mėlynu korpusu. Kovo mėnesį numatyta premjera svarbi ir tuo, jog dviejų metų sutartys su mobiliojo ryšio operatoriais daugeliui atims galimybę įsigyti šiemet, bet vėliau pasirodysiančią Apple naujieną – iPhone 5S arba iPhone 6.

Ar verto įsigyti Samsung dabar, kad neįsigyti Apple vėliau? Žurnalistai iš puslapio Bright Side Of News teigia, kad naujokas tikrai bus galingesnis už dabartinį Galaxy S III. Rightware paketo Browsermark 2.0 duomenų bazėje pavyko aptikti Galaxy S IV (GT-I9500) ekrano nuotrauką.

Samsung_GT-I9500_Browsermark20

Gautas rezultatas – 2710 balai – rodo, kad Qualcomm Snapdragon 600 žymiai lenkia praėjusios kartos modelius flagmano galimybes, pavyzdžiui, JAV rinkai skirtą Galaxy S III su keturių branduolių Qualcomm Snapdragon S4 Pro (MSM8960), kuris tame pačiame teste surinko 1969 balus. Dar daugiau, ultrabookai su dviejų branduolių Intel Core i7 ULV procesoriumi tame pačiame teste surenka apie 2450 balus – mažiau nei dabartinis šios naujienos herojus. Kad būtų galima palyginti gautus rezultatus su Android konkurentais, žurnalistai atliko savo testus, taigi galima įsivaizduoti, kurioje vietoje atsiduria Galaxy S IV.

Samsung_GT-I9500_Browsermark

Belieka dabar tik įsivaizduoti, kaip galėtų pasirodyti galingiausias Qualcomm Snapdragon 800 serijos procesorius, kuris į Samsung flagmaną nepateko, nes Qualcomm užlaikė jo pasirodymą dėl tam tikrų priežasčių. Snapdragon 600 neturi integruoto LTE modemo, taigi jis įdiegiamas kaip atskira mikroschema. Pilnai integruotas Snapdragon 800 pasirodys tik rugpjūčio arba rugsėjo mėnesį.

2 komentarai (-ų)

 1. zet parašė:

  turiu SG3, nesu patenkintas.
  Pliusas, kad galima normaliai narsyti bei ekranas.

  Minusai:
  Batarkes laikymas,
  Pratas fotikas – nuotraukos prastesnes negu SG2 bei iPhone.
  Nera normalaus keliu programu palaikymo vienu metu bei perejimo viena prie kitos (nors cia labiau android neigiamas nuopelnas)
  Truksta paprastu nustatymu, pvz kaip isijungti garsa ir vibracija vienu metu.
  Minusu daug, pliusu tik keli. Kiek matau, naujam flagmane minusai nelabai bus taisomi.

 2. eve parašė:

  labai patinka dizainas.


Kitos kategorijos naujienos