Pirmosios Samsung Galaxy S4 mini fotografijos ir galimos specifikacijos


Kompanijos Samsung taktika šiuo metu yra labai paprasta – parduoti kuo daugiau išmaniųjų telefonų modelių. Šiuo atveju vartotojui siūloma tiek daug modelių, kad bandoma įtikti vos ne kiekvienam individualiai – vartotojas tarsi gauna galimybę gauti tai, ko jam norisi. Tačiau daugeliu atveju – tai tik pasirinkimo iliuzija, tačiau kas nenorėtų apsigauti ir pasijusti kaip savarankiška, galinti laisvai pasirinkti asmenybė? Taigi jei išmanusis telefonas Galaxy S IV jums atrodo per didelis, gali palaukti vasaros ir atkreipti dėmesį į „jaunėlį“ – Galaxy S IV mini.

Nutekinta Samsung Galaxy S4 mini nuotrauka (Sammobile.com nuotrauka)

Nutekinta Samsung Galaxy S4 mini nuotrauka (Sammobile.com nuotrauka)

Ką galės pasiūlyti sumažinta Galaxy S4 versija, galima sužinoti iš puslapio SamMobile, kuris iš vieno Twitter vartotojo gavo seriją nuotraukų: juose vaizduojamas išmanusis telefonas Galaxy S4 mini. Vis tik įsigilinus tampa aišku, kad tarp Galaxy S IV ir Galaxy S IV mini nieko bendro nėra, išskyrus operacinę sistemą Android 4.2.2 Jelly Bean. Antra vertus, tai firminis Samsung marketingo triukas – suteikti tuos pačius produktų linijų ir modelių vardus visiškai skirtingiems įrenginiams, juolab kad jų išvaizda beveik identiška (kaip žinia, šią techniką puikiai įvaldę auksarankiai iš Kinijos).

Taigi išmanusis telefonas Galaxy S4 mini turėtų gauti 4,3“ įstrižainės 960 x 540 taškų raiškos ekraną, kurio taškų tankis sudarys 256 ppi, o tai yra beveik dvigubai mažiau nei Galaxy S IV ekrano atveju. Matricos tipas – Super AMOLED. Aparatinės platformos „širdį“ sudarys 2 branduolių procesorius Exynos 5210, dirbantis 1,6 GHz taktiniu dažniu. Taip pat bus pasinaudota firmine vartotojo sąsaja TW Nature UX 2.0. Taigi galime matyti, kad Galaxy S4 mini dizainas idealiai atkartoja didžiojo Galaxy S4 išvaizdą, tačiau aparatinė dalis žymiai kuklesnė, tad reikia tikėtis, kad ir kaina bus atitinkamai mažesnė.

Beje, tas pats šaltinis praneša, kad Galaxy S4 mini turės net keturias modifikacijas:

  • GT-I9190 = HSPA+ versija su keturių branduolių procesoriumi
  • GT-I9192 = Dial-SIM HSPA+ versija su dviejų branduolių procesoriumi
  • GT-I9195 = LTE versija
  • GT-I9198 = versija, skirta Kinijos rinkai

Taigi kaip galima matyti, kompanija Samsung pabandys išspausti iš puikiai parsiduodančio dizaino maksimumą. Ar jai pavyks, pamatysime jau šių metų birželio arba liepos mėnesį, kai prekyboje debiutuos išmanusis telefonas Galaxy S4 mini.

Vienas komentaras

  1. tutis parašė:

    neblogi telefoniukai 🙂


Kitos kategorijos naujienos