Pirmasis vaizdo klipas, kuriame pozuoja Samsung Galaxy S IV


Turbūt dar pamenate tas nuotraukas, kurias publikavo vienas kinų forumas ir kurios priskiriamos Samsung išmaniajam telefonui GT-I9502? Taigi tas pats šaltinis publikavo ir video apžvalgą. Joje, kaip teigia autorius, yra užfiksuotas Samsung Galaxy S IV, kurio debiutas laukiamas kovo 14 d.

maybe-sgs4-live-photo

Jei tikėti pateiktu vaizdo klipu, ketvirtoji versija nuo trečiosios skirsis labai nežymiai. Reikia pridurti, kad sprendžiant iš aprašymo, išmanusis telefonas yra kinų mažmeninės prekybos tinklams skirta modifikacija su dviejų SIM kortelių palaikymu.

Iš vaizdo klipo galima susidaryti gana išsamų įspūdį apie būsimą naujieną. Išmanusis telefonas turės nuimamą nugarėlę, po kuria slėpsis akumuliatorius, lizdas SIM kortelei ir microSD atminties kortelės skaitytuvas. Nugarinė dalis atrodo kaip plastikinė, tuo tarpu apvadas yra metalinis arba padarytas iš medžiagos, kuri atrodo kaip metalas.

Priekinė dalis padengta stiklu, apatinėje dalyje yra aparatinis mygtukas „Home“. Rėmelis aplink ekraną atrodo kiek siauresnis, nei Galaxy S III atveju. Nugarinės dalies viršuje yra kamera su blykste. Bendra sistemos sparta, sprendžiant iš vaizdo klipo, yra tikrai didelė, tuo tarpu maždaug 2:50 atkarpoje galima įžvelgti, kad įdiegta operacinė sistema Android 4.2.1 Jelly Bean.

Vienas komentaras

  1. hmm parašė:

    samsung jega!!


Kitos kategorijos naujienos