Samsung bando atsikratyti el. knygų skaityklėms skirtų ekranų gamyba


Samsung_ebook_reader

Panašu, kad ne visi elektroninėms knygoms skaityti skirtų įrenginių gamintojai lengvai išgyvena šios produkcijos paklausos mažėjimą. Štai kompanija Amazon geriau jaučiasi todėl, kad pradėjo aktyviau prekiauti už Jungtinių Valstijų ribų, tačiau kompanija Barnes & Noble jau bando atsikratyti „balastu“, o su savo planšetiniais kompiuteriais Nook HD+ iki kovo mėnesio pabaigos nemokamai dalins el. knygų skaitykles Nook Simple Touch, taip atsikratydama sukauptų atsargų.

Naujienų agentūra Bloomberg praneša, kad kompanija Samsung jau dabar bando parduoti el. prekybos gigantui Amazon olandų kompanijos Liquavista BV aktyvus. Pastaroji gamina el. knygų skaitymo įrenginiams skirtus ekranus, ją dar 2011 metais įsigijo korėjiečių elektronikos gigantas su viltimi, kad madinga kryptis taps dideliu verslu. Vis tik pastarasis sandoris nepateisino vilčių, tad Samsung dabar bando atsikratyti specializuotos verslo nišos, o aktyvus parduoti į patikimas rankas. Tiesa, šios turėtų korėjiečiams atsilyginti – Samsung už savo kelių metų senumo pirkinį prašo apie $100 mln.

Turbūt, atsikratyti bandoma ne veltui: analitikų agentūros IHS iSuppli duomenimis, 2013 metais elektroninių knygų skaitymo įrenginių rinka susitrauks maždaug 27%, tuo tarpu 2016 metais rinka apskritai susitrauks net 3 kartus, lyginant su 2011 metais. Kompanijos Samsung atstovai pareiškė, kad galutinis sprendimas dėl olandų kompanijos Liquavista BV dar nėra priimtas, tačiau ekspertai mano, kad jei tik kas nors pasiūlys deramą kainą, korėjiečių gamintojas iš karto atsikratys neperspektyviais aktyvais.

Vienas komentaras

  1. tai gerai parašė:

    as tai galvoju kad gerai yra, nes taip tik issigrynins ju potencialas..


Kitos kategorijos naujienos