Šią savaitę HTC One prekyboje pasirodys trijose šalyse


htc-one-front-and-back

Konservatyvių vartotojų nenoras pripažinti išmaniųjų telefonų bumo gamintojus verčia prekybą plėsti labai sparčiai, taigi dabar neužtenka prekiauti vienoje didelėje rinkoje – plečiamasi tiek platyn, tiek gilyn. Ir kuo daugiau valstybių bandoma apimti prekybos pradžios metu, tuo didesni šansai, kad konkurentai bus priversti vytis. Apple ir Samsung išmaniųjų telefonų debiutai visa tai eilinį kartą vaizdžiai įrodo.

Tiesa, ne visos kompanijos gali deramai įvertinti savo nuosavus pajėgumus. Pavyzdžiui, kompanija HTC buvo priversta atidėti savo išmaniojo telefono – flagmano HTC One prekybos pradžią absoliučioje daugumoje rinkų iki balandžio mėnesio. Tiesa, naujienų agentūros Reuters teigimu, dabar paskelbtas naujas HTC One pardavimų grafikas.

Taigi šią savaitę išmanųjį telefoną HTC One gaus D. Britanijos, Vokietijos ir Taivano gyventojai, tuo tarpu pagrindinė Europos dalis, Azijos ir Ramiojo vandenyno bei JAV regionai naujoką pamatys tik balandžio mėnesio pabaigoje. Kuo vadovavosi HTC marketingo specialistai, sudarydami tokį grafiką, šiuo metu informacijos nepateikiama. Akivaizdu, kad minėtose trijose šalyse lojalių HTC produkcijai vartotojų skaičius yra ypatingai didelis, tačiau nėra tiek daug, kalbant absoliučiais skaičiais, kad būtų galima susidurti su išmaniųjų telefonų deficitu.

Priminsime, kad iš pradžių HTC One turėjo pasirodyti kovo mėnesį 80 pasaulio šalių. Lietuvoje oficialus debiutas planuojamas tik gegužės mėnesį, tačiau jei išmanusis telefonas pasirodys D. Britanijoje, galima tikėtis, kad HTC One lietuvaičių rankose atsidurs ir kiek anksčiau.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos