Naujame SimCity gyvena buki žmonės, važinėja išprotėję automobiliai


Jei kas nors iš jūsų spėjo įsigyti naująjį SimCity, jums tikrai pažįstamos problemos su nestabiliu serverių veikimu: dėl to nebuvo galima žaisti praktiškai visą pirmą savaitę. Šiandien Electronic Arts jau kalba, kad su serveriais susitvarkė, pažadėjo dar ir po nemokamą PC skirto žaidimo kopiją (ką pasiūlys, taip ir neatskleidė), tačiau dabar žaidėjai susidūrė su kitais įdomiais SimCity ypatumais. Miestas, kurį studija Maxis pažadėjo padaryti protingą iki pat pamatų, pasirodo, yra baisiai „neišmanus“ (kai kurie apžvalgininkai nesibodi vartoti ir epiteto „kvailas“).

Už miesto gyventojų ir keliais važinėjančių automobilių elgesį atsakingas „varikliukas“ Glassbox Engine visiškai nesusitvarko su elementariomis užduotimis. Tiksliau, susitvarko, tačiau rezultatai yra visiškai nenuspėjami.

Vaizdo klipuose galima matyti vieną iš baisiausių epizodų: vairuotojai ir žmonės visuomet stengiasi pasirinkti trumpiausią kelią, keliaujant iš vieno taško į kitą. Ir jiems yra visiškai nesvarbu, kad vienas kelias yra per siauras, nors šalia yra patogus ir platus apvažiavimas. Automobiliai geriau susigrūs ir sudarys „kamštį“ bei judės vėžlio greičiu.

Žmonės patenka į spąstus, kai nori pereiti gatvę per pėsčiųjų perėją – jiems norisi vaikščioti tik per jas. Iš visų pusių prieina vis daugiau naujų aukų, taigi sankryžose gali susirinkti praktiškai viso miesto gyventojai.

Tačiau problemos dar nesibaigia: žmonės, kurie ryte išeina iš namų, eina į darbą. Paklausite, kas čia blogo? Taip, jie eina į darbą, tačiau dažniausiai  į artimiausią (visiškai nebūtinai į savo). Lygiai taip pat jie, grįždami iš darbo biurų, eina į arčiausiai esančius namus. Gaisrininkai ir policija renkasi į būrius ir šliaužioja po gatves neišsiskirdami, taigi dažnai negali spėti į įvykio vietą. Matyt, kiek vėliau atsiras dar daugiau tokių nesusipratimų, taigi studijai Maxis teks dirbti dieną naktį, tuo tarpu kompanijai Electronic Arts, panašu, teks galvoti, kaip nuraminti nepatenkintus SimCity žaidėjus.

4 komentarai (-ų)

 1. Ignas parašė:

  cia tai geras :DDD

 2. Mantas parašė:

  Tai jau tikrai geras bugas

 3. Nunu parašė:

  Geriau neisirasineti sito zaidimo, po instalecijos neims nei miegas, nei pavalgyti rasit laiko. Neziurint I simtus bugu.

  Labanakt

 4. marciuxg parašė:

  baikit zmones. nemanau kad taip ir kvaileja zaidimu kurejai. cia toki bugai tai nieko tokio. pazekit simcity 4. ten isvis tokiu dalyku net nebuvo. matet tik zemelapi nedideli kuriame spalvom buvo pavaizduota ir buvo gerai. o dabar gi zek animacija uzsilagino. vai tai tau. baisi problema.


Kitos kategorijos naujienos