Electronic Arts projektas SimCity debiutavo Europoje


Jei jau statysite, tai iš karto pradėkite nuo didelių projektų, pavyzdžiui, Las Vegaso...

Jei jau statysite, tai iš karto pradėkite nuo didelių projektų, pavyzdžiui, Las Vegaso…

Kompanija Elekctronic Arts išleido žaidimą SimCity Europos regione, lygiai tą patį padarė Japonijoje ir Australijoje. Miestų statybų gerbėjai iš Jungtinių Valstijų žaidimą gavo kiek anksčiau – kovo 5 d. Tokiu būdu, be žaidimo liko tik D. Britanijos gyventojai, tačiau projektas juos turi pasiekti jau šiandien. Naujasis studijos Maxis žaidimas kol kas prieinamas tik PC platformų savininkams. Taip pat pažadėta versija ir Mac kompiuteriams, kuri pasirodys 2013 metų pavasarį.

Kūrėjų teigimu, pagrindinis akcentas šiame žaidime – tai daugelio žaidėjų režimas. Nuo šiol jūs nebūsite vienišas meras, o miesto viršininkas – miesto, kuris įeina į tam tikrą „tinklinį regioną“. Štai čia ir kils ypatingi reikalavimai: žaisti be nuolatinio Interneto ryšio negalėsite.

Jūsų miestas augs ir plėsis ne vakuume, o kartu su kitu megapoliu, taigi teks plėtoti ekonominius santykius su kaimynais, stengiantis taip pat išsaugoti ir palankią ekologinę situaciją. Būkite pasiruošę kelių tiesimui, gyvenamųjų rajonų statyboms, teks surasti vietos ir verslo centrams, įžymioms miesto vietoms… Ir visa tai reikės atidžiai prižiūrėti: reikės saugotis gaisrų, gelbėti miesto gyventojus nuo stichinių ir kitokių nelaimių. Žodžiu, galėsite sukurti kad ir Vilnių, tačiau jį reikės prižiūrėti kaip tikram Artūrui Zuokui.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos