Išmaniojo telefono ekrano įstrižainė įtakoja suvartojamo duomenų srauto dydį


htc-one-2013

Išmanieji telefonai, kurių ekrano įstrižainė sudaro 5“ arba daugiau, paskutiniu metu tampa rinkos standartu flagmanų segmente, o jų populiarumas tarp vartotojų nuolat auga. Be to, kad tokie sprendimai leidžia patogiai valdyti mobilius įrenginius, didesni ekranai taip pat lemia ir didesnį sunaudojamo interneto duomenų srauto dydį.

Analitikų kompanijos OpenSignal duomenimis, kiekvienas papildomas ekrano kvadratinis colis padidina mobiliais tinklais perduodamą duomenų srautą maždaug 75 megabaitais, tuo tarpu jei atsižvelgtume į Wi-Fi tinklus, šis rodiklis padidėja vidutiniškai 288 megabaitais.

Būtent didžiulė Android mobilių įrenginių fragmentacija ir leido atlikti tokį neįprastą tyrimą. Didelė ekrano įstrižainė padidina per mobilius ir Wi-Fi tinklus perduodamų duomenų srautą, kadangi tokių įrenginių savininkai pradeda išmaniuosius telefonus naudoti kaip planšetinių kompiuterių ar net asmeninių kompiuterių pakaitalą“, – praneša kompanijos OpenSignal atstovai.

Taip pat paminėta, kad be ekrano įstrižainės dydžio suvartojamą duomenų srautą įtakoja ir išmaniojo telefono produktyvumo lygis – čia visai suprantama: kuo galingesnis mobilus įrenginys, tuo greičiau jis gali atlikti savo darbą, o kartu neverčia išmaniojo telefono savininko laukti, kol duomenys bus apdoroti.

screen size and mobile traffic

screen size and wifi traffic

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos