Naujose „Sony“ muzikos sistemose – ir NASA technologijos


CMT-BT60_1

Dvi naujos „Sony“ muzikos sistemos „CMT-BT80B“ ir „CMT-BT60B“ padarys įspūdį net ir reikliausiems klausytojams tiek savo išvaizda, tiek vidinėmis ypatybėmis. O jose panaudotos kosmoso agentūros NASA išplėtotos technologijos leis mėgautis neprilygstama garso kokybe.

Naujųjų „Sony“ sistemų išorė – tai neįkyraus dizaino itin plonas korpusas, gebantis puikiai atrodyti bet kokio kambario interjere. O šių muzikos sistemų viduje – technologijos, užtikrinančios itin kokybišką garso atkūrimą ir plačias suderinamumo galimybes.

Naujosios „Sony“ muzikos sistemos leis pamiršti apie sudėtingas įrenginių sąsajos procedūras, prisijungimo kodus ir panašius nepatogumus. Prie jų prilietus „Sony Xperia“ ar kitą telefoną su NFC lustu iš karto užmezgamas „Bluetooth“ ryšys, per kurį galima transliuoti mėgiamą muziką ir leisti jos klausytis kitiems.

Be to, tiek „CMT-BT80B“, tiek „CMT-BT60B“ palaiko aukštos kokybės AAZ ir „apt-X“ standarto duomenų perdavimą. Tai reiškia, kad transliuojant į šias sistemas muziką per „Bluetooth“ ryšį išsaugoma jos pirminė kokybė.

Į muzikos sistemą „CMT-BT80B“ integruotas „Wi-Fi“ ryšio lustas leidžia ją prijungti prie belaidžio namų interneto tinklo ir per jį klausytis savo mėgiamos muzikos kolekcijos iš kompiuterių ar medijų serverio. Minėtas modelis taip pat turi USB jungtį, prie kurios galima jungti planšetinį kompiuterį „iPad“, telefoną „iPhone“ ar grotuvą „iPod“ bei tuo pačiu metu šiuos prietaisus įkrauti.

Naujosiose sistemose įdiegti „Sony“ unikalūs „Magnetic Fluid“ garsiakalbiai, kuriuose naudojama pažangi įsimagnetinanti medžiaga – feroskystis (šią medžiagą sukūrė kosmoso agentūra NASA), padedantis išgauti turtingą, detalų, praktiškai visą dažnių amplitudę apimantį muzikos skambesį. Kartu su pajėgia „S-Master Amplifer“ garso stiprinimo technologija užtikrinamas aiškus ir gilus garsas iš bet kokio muzikos šaltinio.

 

„Sony“ muzikos sistemos „CMT-BT80B“ ir „CMT-BT60B“ Europos šalyse pasirodys nuo 2013 m. balandžio.

 

Nuotraukos –>

Techninės savybės

CMT-BT80WB CMT-BT60B
Total output power 40W RMS 40W RMS
Speaker system full-range plus passive radiator full-range plus passive radiator
Audio enhancement Equaliser/ Bass Boost / DSEE Equaliser/ Bass Boost / DSEE
Wireless connection NFC / Bluetooth / Wi-Fi (DLNA) / AirPlay NFC / Bluetooth
CD playback modes Normal, Shuffle, Programme, Repeat (All / 1) Normal, Shuffle, Programme, Repeat (All / 1)
Tuner presets DAB 20 / FM 20 DAB 20 / FM 20
Inputs USB (playback and power to charge iPad/iPhone/iPod) /

analogue 3.5mm

USB (with power to charge iPad/iPhone/iPod) / analogue 3.5mm
Dimensions (approx.) 481 × 202 × 86 mm 481 × 202 × 86 mm
Weight (approx.) 3.0kg (without cord ) 3.0kg (without cord )
Supplied accessories IR remote commander IR remote commander

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos