Sony ketina tapti trečiu pagal dydį pasaulyje išmaniųjų telefonų gamintoju


2013 Consumer Electronics Show Highlights Newest Technology

Kompanija Sony yra pilna ryžto tapti trečiu pagal dydį pasaulyje išmaniųjų telefonų gamintoju, palikdama užnugaryje tokius konkurentus, kaip kinų kompanijos ZTE ir Huawei, pranešė kompanijos Sony Mobile Communications vadovas naujienų agentūros Reuters žurnalistams. Japonai ketina nusileisti tik korėjiečių Samsung ir amerikiečių Apple, kurios kartu kontroliuoja kiek daugiau nei 50% išmaniųjų telefonų rinkos.

Kad būtų pasiektas šis ambicingas tikslas, tam reikėjo pasitelkti naują strategiją. Pastaroji numato, kad kompanija Sony kurs mobilius produktus, kurie tenkins atskirų šalių vartotojų poreikius. Tai galima laikyti japonų gamintojo noru išleisti išmaniųjų telefonų, kurie tenkintų besivystančių šalių rinkas, teigia ekspertai ir analitikai.

Šiuo metu ekspertai iš kompanijos IDC, remdamiesi 2012 m. IV ketvirčio duomenimis, kompaniją Sony patalpino į 4 vietą didžiausių išmaniųjų telefonų gamintojų reitinge su 4.5 proc. rinkos dalimi. Trečioje vietoje dabar esanti Huawei užima 4.9 proc. rinkos. Tokiu būdu, Sony vadovybės noras pakilti bent vienu laipteliu aukščiau nėra jau toks neįgyvendinamas. Antra vertus, bent mažiausia nesėkmė japonus gali nustumti į penktą vietą, kadangi čia esanti ZTE nuo Sony atsilieka vos 0.2 proc.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos