Sony ruošia galingą išmanųjį telefoną Xperia C670X


Kompanija Sony, informuotų šaltinių teigimu, kuria naują išmanųjį telefoną kodiniu pavadinimu Xperia C670X, kuris Full HD (1920 x 1080) raiškos sensorinį ekraną.

Būsimo mobilaus įrenginio pagrindu, turimais duomenimis, turėtų tapti aparatinė platforma Qualcomm Snapdragon 600. Šis procesorius apjungia keturis Krait 300 branduolius, dirbančius 1,8 GHz taktiniu dažniu, taip pat grafikos posistemę Adreno 320. Taip pat paminėta 2 GB operatyvios atminties ir 32 GB talpos duomenų kaupiklis.

Sony Xperia C670X

Teigiama, kad Sony Xperia C670X ekrano įstrižainė sudarys 4,8“, tuo tarpu raiška, kaip jau minėta pradžioje – 1920 x 1080 taškų. Nugarinėje dalyje bus įdiegta 13 megapikselių kamera su Exmor RS sensoriumi.

Programinės platformos pagrindą, šaltinių duomenimis, sudarys operacinė sistema Android 4.2 Jelly Bean. Tikimasi, kad išmanusis telefonas debiutuos šių metų vasarą. Antra vertus, tuo metu jau turėtų būti pasirodžiusi nauja Android versija, taigi galima tikėtis ir naujesnės operacinės sistemos.

Priminsime, kad japonų kompanija Sony gana intensyviai dirba, norėdama atsikovoti prarastas pozicijas „protingų“ mobilių įrenginių rinkoje. Ekspertų teigimu, 2012 m. IV ketvirtyje visame pasaulyje buvo realizuota apie 472 mln. mobilių ir išmaniųjų telefonų. Sony tiekimas sudarė apie 7,95 mln. egzempliorių , o tai sudaro 1,7% pasaulinės rinkos, arba devintoji vieta tarp didžiausių pasaulyje mobilių įrenginių gamintojų.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos