Prasidėjo Sony Xperia J atnaujinimas iki Android 4.1 Jelly Bean


SONY-XPERIA-JELLY-BEAN-UPDATE

Kompanija Sony ėmėsi atnaujinti operacinę sistemą, esančią jos išmaniuosiuose telefonuose Xperia J. Dabar šių mobilių įrenginių vartotojams yra prieinama operacinė sistema Android 4.1.2 Jelly Bean. Atnaujinimas pasirodė, kaip ir buvo žadėta anksčiau. Toliau laimingųjų sąraše yra išmanieji telefonai Sony Xperia P ir Xperia go.

Iš naujovių naujoje operacinės sistemos versijoje kompanija Sony pažymi štai šias:

  • Opcija, kuris leis daug ilgiau veikti išmaniojo telefono baterijai. Visa tai pasiekiama, kadangi mobiliam įrenginiui esant ramybės būsenoje (t.y. kai jo ekranas yra išjungtas), draudžiamas duomenų perdavimas;
  • Lengva prieiga prie įvairių konfigūracijų nustatymų, kalbant apie pranešimų pateikimą;
  • Nauja tarnyba Sony Select, kuri pateikia rekomendacijas, kalbant apie žaidimus, muziką ir aplikacijas. Pastaroji tarnyba pakeičia senąją „Recommender“.

Artimiausiu metu Sony Xperia J savininkus pasieks pranešimas, kad yra prieinamas operacinės sistemos atnaujinimas. Tikslaus pasirodymo laiko gamintojas neįvardija, kadangi visa tai priklausys nuo regiono ir išmaniųjų telefonų partijų.

Apie tai, ar būtinai reikės prijungti išmanųjį telefoną prie kompiuterio, gamintojas nepraneša, tačiau kai kurie šaltiniai teigia, kad tam tikrais atvejais vartotojai privalės prisijungti prie Windows skirto PC Companion arba Mac skirto Bridge, nors kai kurie atsinaujinę vartotojai kalba, kad privalomo prisijungimo per kabelį nereikės – bus galima atsinaujinti „oru“.

Jei esate Sony Xperia J savininkas ir abejojate, ar tikrai turite naujausią operacinės sistemos versiją, galite pasinaudoti pateikta nuoroda.

Vienas komentaras

  1. Gintaras parašė:

    Kol kas dar nėra maniškiui.


Kitos kategorijos naujienos