Sony Xperia SP: išmanusis telefonas su 4,6“ ekranu


sony-xperia-sp

Korporacija Sony šių metų II ketvirtyje pradės prekiauti išmaniuoju telefonu Xperia SP (C530X), kuris bus siūlomas vartotojams su trijų skirtingų spalvų korpusu – raudonu, baltu ir juodu.

Išmaniojo telefono aparatinės platformos „širdimi“ tapo dviejų branduolių procesorius Snapdragon S4 Pro, kuris dirba 1,7 GHz taktiniu dažniu. Operatyvios atminties kiekis sudaro 1 GB.

Naujokas gavo sensorinį ekraną, kurio įstrižainė sudaro 4,6“, ekrano raiška sudaro HD 720p (1280 x 720 taškų). Nugarinėje korpuso dalyje yra kamera su 8 megapikselių raiška, jai kompaniją sudaro blykstė. Palaikoma bevielė artimojo veikimo technologiją NFC.

Išmanusis telefonas gali būti naudojamas ketvirtos kartos mobiliojo ryšio tinkluose 4G LTE. Apie operacinę sistemą žinoma tik tiek, kad tai yra Android (tikėtina, kad tai bus 4.1 Jelly Bean, kuri paskutiniu metu diegiama į visus vidutinės ir aukščiausios klasės Sony išmaniuosius telefonus). Teigiama, kad bent jau Vokietijoje Xperia SP kaina sudarys €419 (~ 1450 lt), tuo tarpu Olandijoje išmanusis telefonas turėtų kainuoti kiek pigiau – €399.

Kartu pranešama, kad kompanija Sony šių metų II ketvirtyje pradės prekiauti kitu išmaniuoju telefonu Xperia L, apie kurį rašėme kiek anksčiau.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos