Tapo žinoma planšetinio kompiuterio Sony Xperia Tablet Z kaina


SonyXperiaTabletZ

Planšetinis kompiuteris Sony Xperia Tablet Z buvo pristatytas dar sausio mėnesį, tačiau prekyboje jis pasirodė tik dabar. Tokiu būdu, anksčiau likęs vienintelis nežinomasis – kaina – pagaliau tapo viešu dalyku. Pavyzdžiui, vienoje iš el. parduotuvių Amazon modelis su 16 GB duomenų kaupikliu ir 4G LTE mobiliojo ryšio palaikymu kainuoja 639 eurus (~ 2210 lt).

Kol kas tikslios pristatymo datos nenurodyta, tačiau kaip jau buvo skelbiama anksčiau, Sony savo planšetinio kompiuterio tiekimą teigė pradėsianti šių metų II ketvirtyje (balandžio – birželio laikotarpiu), nors kai kurie ekspertai anksčiau debiuto data buvo įvardinę gegužės mėnesį.

Galima priminti, kad Sony savo naująjį produktą Xperia Tablet Z vadina ploniausiu ir lengviausiu pasaulyje nuo drėgmės ir dulkių apsaugotu planšetiniu kompiuteriu.

Priminsime, kad Sony Xperia Tablet Z ekrano raiška sudaro Full HD (1920 x 1080), palaikoma technologija Mobile Bravia Engine 2, nugarinėje dalyje yra 8,1 MP raiškos kamera su Exmor R sensoriumi, kuris leidžia daryti kokybiškas nuotraukas net ir prasto apšvietimo sąlygomis. Planšetė gavo 4 branduolių Qualcomm Snapdragon S4 Pro (APQ8064) 1,5 GHz procesorių su Adreno 320 grafika, 2 GB operatyvios atminties. Ypatingo pasididžiavimu japonai laiko akustinę sistemą S-Force su erdvinio garso efektu. Taip pat bus galima išsirinkti juodą arba baltą korpusą turintį planšetinio kompiuterio variantą.

Planšetė palaiko NFC technologiją, taip pat deklaruojama, kad bus galima naudotis 4G LTE ryšiu. Įdiegtos baterijos talpa siekia 6000 mAh. Visas šis grožis telpa vos į 6,9 mm storio korpusą, tuo tarpu planšetinio kompiuterio svoris siekia vos 495 gramus. Beje, Sony Xperia Tablet Z apsaugotas nuo drėgmės ir dulkių, taigi galima sakyti, kad toks funkcionalumas jau tampa norma Sony mobiliuose įrenginiuose – flagmanuose. Planšetinis kompiuteris dirba su operacine sistema Android 4.1 Jelly Bean.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos