Pasirodė žaidimas Starcraft II: Heart of the Swarm


Heart-of-the-Swarm-screen

Mūsų užduotis labai paprasta – neleisti numirti iš bado ir leisti šiek tiek pakariauti…

Vakar visoje planetoje Žemė (kai kuriuose išskirtiniuose prekybos taškuose – ir šiek tiek anksčiau) prasidėjo realaus laiko strategijos Starcraft II: Heart of the Swarm pardavimai.

Žaidimo kūrimo asmeniškai užsiėmė Jos Šventenybė – kompanija Blizzard Entertainment. Pastaroji kompanija planetoje Žemė bus ir leidėja. Tiesa, su Heart of the Swarm distribucija kūrėjams padeda ir kitos kompanijos, kurios leis projektu mėgautis tiek PC, tiek ir Mac platformų savininkams.

Įsigyti galima tiek įprastus, tiek ir kolekcinius leidimus – pastarieji bus išleisti labai ribotu tiražu, juose bus galima rasti DVD ir Blu-Ray diskus su papildoma medžiaga, garso takeliu, albumu su paveiksliukais ir kilimėliu pelytei, kuri ramiai tupės ant kilimėlio tol, kol studijuosite Blizzard paruoštą turinį.

Kaip puikiai prisimename, strategija Starcraft II suskaidyta į keletą siužetinių skyrių su atskiromis kampanijomis. Wings of Liberty dalyje žaidėme už žmones, tuo tarpu Heart of the Swarm karaliaus zergai – į vabzdžius panaši ateivių rasė, kuri užsiima jai labiausiai patinkančiu darbu – karais ir dauginimusi. Visa tai turi pasitarnauti tam, kad dominuotų prieš visas gyvybės formas. Daugiau ar mažiau jų veiksmus reikiama linkme pakreips Sara Kerigan, kuri nieko prieš vadovauti visam spektakliui.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos