Švedija gaus Galaxy S IV ne su Exynos 5 Octa, o su Snapdragon 600


Samsung Galaxy S IV Debut

Kompanijos Samsung flagmanas Galaxy S IV tapo pirmuoju mobiliu įrenginiu su aštuonių branduolių procesoriumi Exynos 5 Octa. Antra vertus, kai kurie regionai, pavyzdžiui, JAV ir Kanada, kaip ir buvo paskelbta premjeros metu, gaus Galaxy S4 modifikaciją su keturių branduolių procesoriumi Qualcomm Snapdragon 600.

Europos šalys, kaip buvo manoma, anksčiau, priklauso tam regionui, kuriam lemta gauti versijas su Exynos 5 Octa. Tačiau kompanijos TELE2 internetinis puslapis skelbia, kad Galaxy S IV su Snapdragon 600 procesoriumi pasirodys ir Švedijoje. Šioje šalyje kompanija jau leidžia rezervuoti šį Samsung flagmaną, tiesa, šiuo atveju reikės sudaryti kelių metų sutartį, o kas mėnesį mokėti maždaug 90 litų, skaičiuojant mūsų valiuta.

Tokiu būdu, nors dabar Galaxy S IV versija su Exynos 5 Octa yra kai kurių testinių paketų lyderis (pavyzdžiui, AnTuTu Benchmark), tačiau Snapdragon 600 savo produktyvumo lygiu mažai kuo nusileidžia firminiam Samsung procesoriui (o kai kurie testai, pavyzdžiui, Vellamo, tikėtina, parodys būtent Snapdragon pranašumą). Bet kokiu atveju, Galaxy S4 su Qualcomm platforma niekuo nenusileis būsimam HTC One ar dabar jau rinkas pradėjusiam užkariauti Sony Xperia Z.

Priminsime, kad Samsung Galaxy S IV prekyboje pasirodys šių metų balandžio mėnesio pabaigoje, Europoje šiuo metu minima 649 eurų kaina (~ 2250 lt). priminsime, kad išmanusis telefonas gavo 4,99” įstrižainės Full HD raiškos (441ppi) AMOLED ekraną, 2 GB operatyvios atminties, 16, 32 arba 64 GB kaupiklį, 13 MP ir 2 MP kameras, Wi-Fi 802.11ac ir Bluetooth 4.0 modulius, LTE modemą, 2600 mAh bateriją, operacinę sistemą Android 4.2.2 Jelly Bean.

2 komentarai (-ų)

  1. giggee parašė:

    kaip idomu. samsung nebloga rinka issirinko tam ismeginti. gudri kompanija

  2. Kiemo Vaikis parašė:

    Prie sovietų eilės stovėjo dešros nusipirkt, dabar gi eilės dėl plastmasės…


Kitos kategorijos naujienos